Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Londýnský luxus v moderním pojetí

Málokteré interiérové studio umí z klasického bytu vytvořit příjemné moderní místo k životu.
Vydáno: 15.08.2016
I koupelna je velmi elegantní. Je tu vše, co byste v moderní koupelně hledali, ale pěkně v imitaci starého stylu!

V centru královského města nad Temží narazíte na luxusní bydlení zcela přirozeně. Pojďte na návštěvu do apartmánů Palladio ve známé londýnské čtvrti Covent Garden, kde sídlí i slavná královská opera.

Čtvrť je známá jako zábavní a obchodní centrum. Nachází se v ní také bývalá tržnice, dnes však už jako opravené obchodní centrum a pojmenované Covent Garden Piazza. Okouzluje svou zrenovovanou architekturou, jež spojuje účelnost a zdobnost. A takové jsou i blízko umístěné apartmány, které mělo Martin Brudnizki Design Studio upravit pro moderní bydlení.

Ložnice je prostorná a díky jemným barvám také uklidňující. Malý gauč u nohou spáčů je dobrý doplněk. Můžete si v něm číst, ale pomůže také při oblékání Foto: Ložnice je prostorná a díky jemným barvám také uklidňující. Malý gauč u nohou spáčů je dobrý doplněk. Můžete si v něm číst, ale pomůže také při oblékání. Foto: James McDonald/MBDS

Jak uvidíte, Palladio, se může díky vysoce kvalitním úpravám pyšnit v každém z apartmánů sloučením funkčnosti s nadčasovým elegantním stylem. Zdejší příjemná atmosféra dokáže v sobě skloubit vzrušující životní styl i potřebný klid pro odpočinek.

 

Výhodou jednotlivých místností apartmánů jsou velká okna, které umožňují přirozenému světlu velkoryse omývat vnitřní prostor. Díky němu vyniká v bytech každý detail. Hluboké římsy, dřevěné podlahy a mramorové povrchy pak dokážou propojit vhodně vybrané kusy nábytku v celistvý luxusní požitek z bydlení.

 (fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Článek

Větší z koupelen dominuje kruhové zrcadlo pomyslně zaseknuté do dřevěné police ze staré fošny Foto:

Mladý pár si v Praze na Vinohradech zařídil byt inspirovaný Londýnem

Sprcha za drátosklem a nad umyvadlem police ze staré fošny?

Reklama
Článek je zařazen v: Londýn, bydlení, luxusní bydlení, renovace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama