Bydlení

15. srpna 2016 06:00

Jana Brass

Londýnský luxus v moderním pojetí

Málokteré interiérové studio umí z klasického bytu vytvořit příjemné moderní místo k životu.

V centru královského města nad Temží narazíte na luxusní bydlení zcela přirozeně. Pojďte na návštěvu do apartmánů Palladio ve známé londýnské čtvrti Covent Garden, kde sídlí i slavná královská opera.

Čtvrť je známá jako zábavní a obchodní centrum. Nachází se v ní také bývalá tržnice, dnes však už jako opravené obchodní centrum a pojmenované Covent Garden Piazza. Okouzluje svou zrenovovanou architekturou, jež spojuje účelnost a zdobnost. A takové jsou i blízko umístěné apartmány, které mělo Martin Brudnizki Design Studio upravit pro moderní bydlení.

Ložnice je prostorná a díky jemným barvám také uklidňující. Malý gauč u nohou spáčů je dobrý doplněk. Můžete si v něm číst, ale pomůže také při oblékání. Foto: James McDonald/MBDS

Jak uvidíte, Palladio, se může díky vysoce kvalitním úpravám pyšnit v každém z apartmánů sloučením funkčnosti s nadčasovým elegantním stylem. Zdejší příjemná atmosféra dokáže v sobě skloubit vzrušující životní styl i potřebný klid pro odpočinek.

Výhodou jednotlivých místností apartmánů jsou velká okna, které umožňují přirozenému světlu velkoryse omývat vnitřní prostor. Díky němu vyniká v bytech každý detail. Hluboké římsy, dřevěné podlahy a mramorové povrchy pak dokážou propojit vhodně vybrané kusy nábytku v celistvý luxusní požitek z bydlení.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také