Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Moderní krb přinesl oheň do rodinné vily v pražských Kunraticích

Jak umístit v obývacím pokoji krb i televizi, aby si rodina užila obého? Pokud řešíte podobnou otázku, možná vás inspiruje vilka z Kunratic.
Vydáno: 03.11.2016
Vertikální ocelová nika na dřevo navazuje na „bronzovou“ stěrku za TV
Autor: Temr Vertikální ocelová nika na dřevo navazuje na „bronzovou“ stěrku za TV

Pokud nám to podmínky dovolí, chceme mít zpravidla v obývacím pokoji krb i televizi. Jak je ale umístit, abyste si užívali pohledu do hořích plamenů, ale i na televizní obrazovku? Častým řešením je pak dát je vedle sebe, což lze v případě, že máte dostatečně dlouhou stěnu, aby oheň nerušil televizní obraz. Takto si s tím poradili ve vile v Kunraticích.  

Instalovali zde moderní krb s třístranně prosklenou krbovou vložkou Brunner Panorama 57/25/60/25, který je ruční prací rodinné kamnářské manufaktury Temr z Brandýsa nad Labem.

. Večerní atmosféru praskajícího ohně harmonicky dotváří LED osvětlení v teplých žlutých odstínech umístěné na horní římse a soklu nad podlahou.
Autor: Temr . Večerní atmosféru praskajícího ohně harmonicky dotváří LED osvětlení v teplých žlutých odstínech umístěné na horní římse a soklu nad podlahou.

Omítaná část krbu je zpracována hladce broušenou kamnářskou omítkou, vodorovné plochy pak tvoří leštěná černá žula. Vertikální ocelová nika na dřevo navazuje na „bronzovou“ stěrku za TV. Večerní atmosféru praskajícího ohně harmonicky dotváří LED osvětlení v teplých žlutých odstínech umístěné na horní římse a soklu nad podlahou.

Krb vytápí obývací pokoj a v případě volby uživatele otevřením skrytého výdechu i prostor schodišťové haly, potažmo prostory ve 2. patře.

[[nid:]]

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Když je krb správně zabezpečený proti šíření požáru, může být obklopen i takovýmto dřevěným interiérem.

Zahřejete se aneb Projděte si 20 okouzlujících krbů

Dýně přinesou barvu do pošmourných dní

Využijte dýně místo květináče a vyrobte si snové podzimní aranžmá. Vnitřek můžete sníst

Příjemné ložnici, která nese znaky luxusu lze dopomoci různými dekoracemi

9 tipů na zútulnění ložnice


Článek je zařazen v: bydlení , krb , víla

reklama