Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Moderní Velikonoce: Vystačíte si s minimem barev i dekorací. Zkuste tyto nápady

Tradiční velikonoční výzdoba je velmi krásná, ale v dnešní době už pracně zdobené kraslice umí malovat a zdobit jen málokdo. Pojďme si tedy ukázat několik prima nápadů na velikonoční zdobení jednoduché, efektní i moderní.
Vydáno: 16.03.2019
Moderní Velikonoce
Autor: Pinterest.com Moderní Velikonoce

Velikonoce ve zlatě

Kolem Velikonoc se v každé kuchyni nahromadí dostatek vaječných skořápek, tak proč je nevyužít! Stačí je od zbytků vajíčka vymýt čistou vodou, nechat oschnout a natřít zlatou barvou. Můžete je použít jako mini vázičky na drobné květiny.

Velikonoce ve zlatě
Autor: Pinterest.com Velikonoce ve zlatě

Dekorace z peříček

Něžnou velikonoční dekoraci vytvoříte z obyčejných peříček. Najdete je na každém venkovském dvorku, kde chovají drůbež, ale krásná čistá peříčka zakoupíte ve výtvarných potřebách. Ozdobte je korálky nebo nitkou navažte rovnou na narašené větve.

Dekorace z peříček
Autor: Pinterest.com Dekorace z peříček

Kraslice jako zvířátka

Zvířecí kraslice vytvoříte z vyfouknutých skořápek za pár minut. Vystřihněte ouška, typická pro dané zvířátko, nalepte je na skořápku a černým fixem domalujte obličej.

Kraslice jako zvířátka
Autor: Pinterest.com Kraslice jako zvířátka

Velikonoční víly

Něžné velikonoční víly si vystačí s obličejem, nakresleným černou fixou a s věnečkem z kočiček nebo z šateru, zvaného nevěstin závoj. Získáte ho celoročně v květinářství, kde se používá jako oblíbený doplněk kytic.

Velikonoční víly
Autor: Pinterest.com Velikonoční víly

Kraslice se třpytkami

Třpytky na velikonoční kraslice se běžně prodávají, ale můžete je nahradit i obyčejným lakem na nehty. Ten však používejte jenom na vyfouknutá vajíčka, ne na vejce uvařená natvrdo, která se chystáte později konzumovat.

Kraslice se třpytkami
Autor: Pinterest.com Kraslice se třpytkami

Velikonoční kontrasty

Vystačíte si s černým fixem, ale mnohem lepšího efektu docílíte při použití černé tuše a klasického pera. Jednoduchých černobílých vzorů jistě vymyslíte nepřeberné množství.

Velikonoční kontrasty
Autor: Pinterest.com Velikonoční kontrasty

Panenky a panáčci

Pohrát si můžete nejen s obyčejnými fixami, ale také s oblíbenou dekorační páskou washi. Prodává se na internetu v mnoha barvách a dekorech a práce s ní je nejen jednoduchá, ale i zábavná. Pásky drží téměř na každém povrchu, ale ze všech povrchů jdou i snadno odstranit.

Panenky a panáčci
Autor: Pinterest.com Panenky a panáčci
Článek je zařazen v: Velikonoce , velikonoční dekorace , velikonoční nápady , jarní dekorace , moderní
Speciály: Jaro a Velikonoce

reklama