návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nakoukněte do šatníků celebrit aneb kolik hadříků mají Kardashian nebo Miley Cyrus

05. 11. 2016, 06:00
1/17: Khloe Kardashian
Šatníky celebrit - Obrázek 1

Khloe Kardashian (mladší sestra známější Kim) je organizací svého šatníku posedlá. „Nemohla bych mít šatník uspořádaný jiným způsobem, než podle barev. Díky tomu je oblékání ráno mnohem jednodušší a skříň vypadá mnohem čistší,“ přiznala v jednom rozhovoru.

2/17: Ashley Tisdale
Šatníky celebrit - Obrázek 2

Americká herečka a zpěvačka Ashley Tisdale, která se proslavila hraním ve filmech a seriálech pro teenagery, miluje vysoké podpatky, proto jim ve svém šatníku vyčlenila dostatek místa. Také sbírá tenisky Nike.

3/17: Olivia Wilde
Šatníky celebrit - Obrázek 3

Slavná Třináctka ze seriálu Doktor House, americká zpěvačka a modelka Olivia Wilde na šatník proměnila pokoj pro hosty. Olivia Wilde změnil její pokoj pro hosty do skříně, a hotový výsledek je super plyš a ideální pro její úžasný šatník.

4/17: Jennifer Hawkins
Šatníky celebrit - Obrázek 4

Bývalá Miss Unoverse Jennifer Hawkins má úžasný šatník, ve kterém nejvíce místa zabírají police na boty, jež Hawkins miluje a má jich kolem stovky.

5/17: Kaley Cuoco
Šatníky celebrit - Obrázek 5

Servírka Penny ze seriálu Teorie velkého třesku, tedy vlastně herečka Kaley Cuoco má údajně šatník ve třech místnostech. Ano, ve třech!

6/17: Jessica Alba
Šatníky celebrit - Obrázek 6

Neviditelná žena z Fantastické čtyřky, herečka Jessica Alba nemá úplně hvězdný šatník. Prostor si vytvořila sama a jako takový jej miluje.

7/17: Fergie
Šatníky celebrit - Obrázek 7

Šatník zpěvačky Fergie působíví ve skupine The Black Eyed Peas prý vznikl tak, že dělníci zbourali zeď mezi dvěma místnostmi. Její manžel tomuto obřímu prostoru láskyplně přezdívá Ferieland.

8/17: Eva Longoria
Šatníky celebrit - Obrázek 8

Zoufalá manželka Eva Longoria má úžasný šatník plný bot a značkových oděvů. Uvnitř se například skrývá i 50 džín.

9/17: Jaime King
Šatníky celebrit - Obrázek 9

Herečka Jaime King známá například ze seriálu Doktorka z Dixie či z filmu Sin City nemá šatník příliš velký, ale je neuvěřitelně dobře organizovaný a skvěle předvádí svůj záviděníhodný obsah.

10/17: Paula Abdul
Šatníky celebrit - Obrázek 10

Máme tady další závislačku na botách. Americká zpěvačka Paula Abdul a nyní hlavně porotkyně soutěže American Idol má monstrózní šatník. Rozkládá se na ploše 465 metrů čtverečních, každá položka v něm je očíslována a odpovídajícím způsobem uložena. Také vlastní velkou sbírku bot na podpatku, i když ty mají jen okolo pěti centimetrů. Na zpěvačku dost malá výška.

11/17: Miley Cyrus
Šatníky celebrit - Obrázek 11

Šatník zpěvačky a herečky Miley Cyruse je stejně ženský, ale i zvláštní jako hvězda sama.

12/17: Rachel Zoe
Šatníky celebrit - Obrázek 12

Americká módní návrhářka a podnikatelka Rachel Zoe miluje své boty, takže její šatník bude lákadlem pro všechny jí podobné.

13/17: Oprah Winfrey
Šatníky celebrit - Obrázek 13

Asi nejznámější televizní moderátorka Oprah Winfrey má šatník grandiózních rozměrů a hyperorganizovaný - dokonce i její trička jsou seřazena podle barev.

14/17: Tamara Mellon
Šatníky celebrit - Obrázek 14

Spoluzakladatelka značky Jimmy Choo Tamara Mellon má skříň plnou bot, jak jinak značky Jimmy Choo.

15/17: Christina Aguilera
Šatníky celebrit - Obrázek 15

Zpěvačka Christina Aguilera má dva obrovské šatníky, jeden věnován výhradně botám.  Organizuje je společně s návrhářem a má zde i žebřík, aby na všechny dosáhla.

16/17: Nicky Hilton
Šatníky celebrit - Obrázek 16

Módní návrhářka Nicky Hilton, sestra známější Paris, má obrovský šatník, do kterého se vejdou stovky párů značkových bot a více než 200 kabelek.

17/17: Paris Hilton
Šatníky celebrit - Obrázek 17

A také nejslavnější dědička Paris má v šatníku tolik bot, kolik si jen dokážete představit. Není ani v lidských silách, aby je všechny unosila.

reklama