Bydlení

29. května 2014 03:34

Markéta Zídková

Nákup krmiva je snadnější, než kdy dříve

Pro psy i pro kočky rovnou domů.

Den co den se na člověka navalí milion malých či větších povinností a úkolů, které prostě musí zvládnout. A čas od času se stane, že na něco v tom nekonečném shonu prostě zapomene. Třeba na nákup krmiva pro čtyřnohého miláčka. Takže se vrátíte z práce domů, váš pes vás nadšeně vítá a vás místo toho, abyste s ním sdíleli radost z opětovného shledání, trápí výčitky, že jste na něj zapomněli a přemýšlíte, čím mu místo obvyklé dávky granulí nebo konzervy zaplácnete žaludek.

Říká se, že psovi jednodenní půst neuškodí, ale vysvětlete to třeba vašemu věčně nenasytnému kokrpšanělovi, který vám svým pohledem i hlasitým štěkáním dá najevo, co si o tom nápadu myslí. Takže neplánovaná hladovka asi nebude tím správným řešením. Problémy mohou nastat i tehdy, pokud se rozhodnete psa nakrmit něčím, na co není zvyklý. Některá plemena, potažmo jedinci, mají citlivý žaludek a náhlá změna stravy u nich může vyvolat zažívací problémy.

Pesklub.cz vám ušetří čas i peníze

S jednoduchým řešením, jak se všem těmto problémům vyhnout, přichází Pesklub.cz. Nová internetová služba, která vám v pravou chvíli připomene, že je nejvyšší čas myslet na vašeho mazlíčka a obstarat mu novou várku krmiva či jiných potřeb.

Systém je naprosto jednoduchý a funguje na principu takzvaných pravidelných zásilek, které se mezi zákazníky těší stále větší oblibě hlavně v zahraničí. Na stránkách Pesklub.cz si vyberete z široké nabídky krmiv to, na které je váš mazlík zvyklý. V následujícím kroku si zvolíte frekvenci dovážky a o nic více se nemusíte starat. Týden před termínem expedice vaší další objednávky vám přijde email, kterým odběr zásilky potvrdíte nebo upravíte.

Pesklub.cz se snaží vyjít vstříc všem zákazníkům, potažmo jejich zvířecím miláčkům, a sortiment, který si můžete nechat bez starostí dopravit až domů, je opravdu široký. Nechybí velká nabídka granulí a konzerv pro psy i kočky, ale svou objednávku můžete doplnit také vhodnými pamlsky, antiparazitními přípravky či dalšími nezbytnostmi, bez nichž se váš pes nebo kočka neobejde.

„Chtěli jsme zákazníkům nabídnout praktickou službu, kterou opravdu ocení. Sami jsme majitelé psů a koček a dobře víme, že i přes širokou nabídku v obchodech nemusí být nákup krmiv a dalších chovatelských potřeb jednoduchou záležitostí. Jsme velmi rádi, že lidé na službu, kterou jsme českému trhu letos představili, reagují pozitivně“ doplňuje Jaroslav Stuchlík, jeden ze zakladatelů Pesklub.cz.

Pravidelné zásilky přinášejí řadu výhod

Nespornou výhodou tohoto systému nakupování granulí a krmiv pro psy a kočky je úspora času, který můžete věnovat třeba právě svému chlupáčovi. Při pravidelných objednávkách odpadá zdlouhavé vyplňování stále stejných údajů a rutina související s pravidelným objednáváním zboží.

S pravidelnou zásilkou od Pesklub.cz ušetříte nejen čas, ale proti nebude ani vaše peněženka. Zejména tehdy, kdy vaše objednávka překročí hranici 1500 korun. V tom případě neplatíte za dopravu. Pro zákazníky z Prahy a okolí může být lákavá také nabídka osobního převzetí, které je samozřejmě zdarma.

Ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze, a co si budeme povídat, v dnešní hektické době, kdy se každý musí den co den vypořádat s řadou úkolů, je každá minuta drahá. Naštěstí můžete část svých chovatelských povinností přesunout na bedra Pesklub.cz, on-line nákupního systému, který se postará, aby váš mazlík už nikdy nehladověl.

Sdílejte článek
Štítky pes kočka Jaroslav Stuchlík

Přečtěte si také