návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Návštěvě trvá jen 38 vteřin, než zhodnotí váš dům. Na co se hosti dívají nejdříve?

Vydáno: 13.11.2019
Návštěva hodnocení
Autor: istock.com Návštěva hodnocení
Když si domů zvete návštěvu, měli byste dát pozor na pár věcí. Výzkum ukázal, že nestačí jen vysmýčit. Hosté začnou náš domov soudit, jen co projdou vchodovými dveřmi. Přitom ani tolik nehraje roli, jestli máte rovně ubrus a všechny knížky na poličce řádně srovnané.

reklama

Podle výzkumu, který provedla britská společnost Independent Network spojující instalatéry, našim hostům stačí v průměru jen 38 sekund, než zhodnotí náš dům. Stačí projít dveřmi a pořádně se rozhlédnout. A taky nadechnout…

Důležitá je vůně domova

Ukázalo se totiž, že jednou z prvních věcí, kterých si hosté všimnou, je vůně domova. Následně věnují pozornost tomu, jak teplo v bytě máme. Nakonec zkontrolují, jestli máme vyluxovanou podlahu. Zajímá je tak zejména čistota a to, zda je domov útulný.

Pokud tedy chcete, aby se návštěva u vás cítila dobře, měli byste vyluxovat a zapálit vonnou svíčku. Výzkum totiž ukázal i to, že jen 30 procent lidí by svému hostiteli neřeklo, co se jim na bytě nelíbí.

Mrkněte se na tipy, které vás zachrání před nečekanou návštěvou:

Sýr, čerstvé nebo sušené ovoce a lahvička dobrého vína – stačí málo a luxusní občerstvení je připraveno během pár okamžiků

5 tipů, jak rychle pohostit nečekanou návštěvu

Nejlepší tipy na úklid

Nejlepší osvědčené triky a tipy pro úklid

reklama

Článek je zařazen v: úklid , vůně , domov , návštěva

reklama

Přečtěte si také