reklama

Nejoblíbenější hotel světa leží 8000 km daleko

zidkovm
26. ledna 2015
Uživatelé největšího cestovatelského portálu TripAdvisor loni nejlépe hodnotili Hotel Gili Lankanfushi na Maledivách. Z českých hotelů si v anketě vedl nejlépe pražský hotel Aria.
reklama

Kde že lidé nejraději bydlí na cestách? Za učiněný ráj označili uživatelé největšího cestovatelského portálu TripAdvisor hotel Gili Lankanfushi na Maledivách. Oceňují komfort, soukromí i perfektní obsluhu. Luxusní bydlení na ostrovní pláži při současném drahém dolaru v sezoně stojí 38 000 až 50 000 Kč za noc. Za to můžete bydlet uprostřed tyrkysové vody, k spánku vás něžně kolebají mírné vlnky, bar je na dohled...

Podívejte se na video, jak vypadá ráj na zemi:

Na druhé místo se dostal Nayara Hotel v La Fortuna de San Carlos na Kostarice. Hostům se z něj naskýtá výhled do zahrady, ale také na aktivní sopku Arenal.

Třetí místo připadlo hotelu Shinta Mani Club v kambodžském přímořském letovisku Siem Reap. Turisté ve svých komentářích vyzdvihují elegantně zařízené interiéry a stále veselý personál.

Hudební hotel Aria v Praze, který získal v této anketě v roce 2009 ocenění Nejluxusnější hotel světa, je aktuálně na 12. místě v Evropě. Za ním z českých hotelů následují Alchymist, Four Seasons, Mandarin Oriental a The Emblem. Mezi prvních deset se však nedostal žádný mimopražský hotel.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: MaledivyhotelanketaKostarikaTripAdvisorMandarin Oriental Hotel GroupSiem Reap
reklama