Bydlení

26. ledna 2015 05:34

Markéta Zídková

Nejoblíbenější hotel světa leží 8000 km daleko

Uživatelé největšího cestovatelského portálu TripAdvisor loni nejlépe hodnotili Hotel Gili Lankanfushi na Maledivách. Z českých hotelů si v anketě vedl nejlépe pražský hotel Aria.

Kde že lidé nejraději bydlí na cestách? Za učiněný ráj označili uživatelé největšího cestovatelského portálu TripAdvisor hotel Gili Lankanfushi na Maledivách. Oceňují komfort, soukromí i perfektní obsluhu. Luxusní bydlení na ostrovní pláži při současném drahém dolaru v sezoně stojí 38 000 až 50 000 Kč za noc. Za to můžete bydlet uprostřed tyrkysové vody, k spánku vás něžně kolebají mírné vlnky, bar je na dohled...

Podívejte se na video, jak vypadá ráj na zemi:

Na druhé místo se dostal Nayara Hotel v La Fortuna de San Carlos na Kostarice. Hostům se z něj naskýtá výhled do zahrady, ale také na aktivní sopku Arenal.

Třetí místo připadlo hotelu Shinta Mani Club v kambodžském přímořském letovisku Siem Reap. Turisté ve svých komentářích vyzdvihují elegantně zařízené interiéry a stále veselý personál.

Hudební hotel Aria v Praze, který získal v této anketě v roce 2009 ocenění Nejluxusnější hotel světa, je aktuálně na 12. místě v Evropě. Za ním z českých hotelů následují Alchymist, Four Seasons, Mandarin Oriental a The Emblem. Mezi prvních deset se však nedostal žádný mimopražský hotel.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Maledivy hotel anketa Kostarika TripAdvisor Mandarin Oriental Hotel Group Siem Reap

Přečtěte si také