Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Neobvyklí kamarádi toaletního papíru

Máte-li čas, můžete si vystajlovat i tu nejběžnější praktickou věc.
Vydáno: 15.06.2014
Dřevo v jiné podobě
Dřevo v jiné podobě Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trochu košilaté téma, ale k člověku patří. Znáte tu úlevu, když odcházíte z oné místnosti a můžete se těšit ze zbytku dne? Toalety už dávno nejsou téma, které by leželo stranou zájmu designérů. Navrhují nejrůznější zařizovací předměty, skříňky, poličky, přihrádky... Svou fantazii jsou však schopni nechat vyřádit i na držácích toaletního papíru, a jak uvidíte v galerii, jde jim to od ruky.

Možná právě proto, že lidé považují návštěvu WC za silně přízemní záležitost, v níž nejde o nic víc, než „splnit úkol nadiktovaný přírodou“, spousta nápaditých hlav se pustila do lechtivého úkolu, trochu místnost s mísou vylepšit či ozvláštnit. Často designéři došli k nápadům, které jsou nejen vtipné, lahodí oku svými tvary a barvami, ale občas mohou posloužit i něčím navíc, než být jen otrokem ruličky toaletního papíru.

Grafika z toaletního papíru
Grafika z toaletního papíru
best-posts.com

Co si udělat radost a na toaletu umístnit takový držák, který by potěšil vás a případně i návštěvu? Vybrali jsme z nepřeberného množství pár tipů, které by vás při nákupu mohly inspirovat.

 

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti

Co je to? Můžete to mít doma

Na hraně kýče

Tipy na doplňky se zvířecími motivy

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama