Nestyďte se za svůj internet. Pořiďte si domů krásný designový router!

Časy, kdy routery bývaly ošklivé technické krabičky, dávno pominuly. Dnes si ho s pýchou vystavíte na poličku!

Prakticky žádná domácnost se dnes neobejde bez internetu. Takzvaně „na síti“ často visí celá rodina, takže se vyplatí pokrýt každý pokoj a dopřát dětem i (technicky zdatným) prarodičům co nejlepší připojení.

Jaká to má úskalí? Nejčastějším problémem bývá správné umístění routeru, který internet vysílá. Najít pro krabici plnou drátů místo, odkud by dosáhla ke každému (a zároveň vobýváku nepůsobila jako pěst na oko), není zrovna jednoduché. I tahle zapeklitost má ale své řešení – stačí mít router, ze kterého žádné šílené dráty netrčí a který vám do pokoje krásně zapadne.

Právě tahle kritéria splňují routery od společnosti TP-LINK, na něž je vyloženě radost pohledět. Třeba nové černé modely Archer C3150 a C3200 nebo bílý Archer C60 si sklidem vystavíte na stůl nebo na poličku, kde budou hrdinně oslňovat moderním designem. Jejich umístění daleko od televize nebo rádia navíc zaručí, že se vám nebudou rušit signály. Váš internet tedy pojede opravdu na maximum a nebude vás ničím trápit.

Že je váš byt nebo dům příliš velký a jeden router ho prostě nepokryje? I tady nabízí TP-LINK revoluční řešení. Stačí si pořídit tzv. opakovač (neboli repeater či extender), který roznáší signál zrouteru i do míst, kde jste internet zatím lovili marně.

Ano, wi-fi můžete klidně chytit i vnejvzdálenějším pokoji nebo na zahradě. Opakovače RE350 nebo RE200 totiž stačí jen zapojit do zásuvky, naladit je na váš router a voila, máte před sebou celý víkend surfování vpohodlném lehátku!

Sdílejte článek

Přečtěte si také