Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Noc za mřížemi: Hotel ve stylu thajského vězení láká na drsný, ale autentický zážitek

Strávit noc za mřížemi a ve vězeňském mundúru? To se vám může podařit, aniž byste spáchali tresný čin. Hotel v Bangkoku zařízený ve stylu thajského vězení nabízí autentický zážitek pro všechny cestovatele, které omrzely pětihvědičkové hotely a touží po nevšením ubytování.
Vydáno: 10.10.2017
Hotel ve stylu thajského vězení.

Ocitnout se v thajském vězení není až tak složité - stačí, že vám nedopatřením propadne vízum či naletíte podvodníkovi a místo v hotelu s bazénem můžete skončit v cele s drogovým dealerem. Hostel v Bangkoku však na takovém zážitku postavil byznys. Nvštěvníky láká na tvrdé postele za mřížemi a pruhované mundúry, ve kterých zakusí atmosféru thajského vězení, aniž by byli za cokoli odsouzeni.

V tmavých celách nečekejte nic víc než jen tvrdé palandy a mříže. Toalety hosté sdílí spolu s ostatními „vězni.“ Aby majitelé přidali ještě více na autentičnosti tohoto nevšedního zážitku, je v hotelu Sook Station povinná večerka, kdy v určitou hodinu personál zhasne všechno osvětlení. Ačkoli „dozorci“ jsou většinou, co se týká večerky, shovívavější, stává se, že se slabší povahy raději s hostelu brzy odhlásí.

Pokoje jsou vybaveny čistě, ale velmi syrově a jednoduše.
Pokoje jsou vybaveny čistě, ale velmi syrově a jednoduše.
booking.com

Podle majitele bangkokského hostelu lidé budou nevšední ubytování buď zbožňovat, anebo nenávidět. Jedna noc v cele mezi čtyřmi holými zdi stojí kolem 1100 korun. I když se jedná o relativní novinku, hotel už navšívily stovky spokojených zákazníků.

Realitu pravého thajského vězení přesto nemůžeme z hostelem Sook Station úplně srovnávat. Věznice v Bangkoku jsou přeplněné a přímo uprostřed se místo toalet nachází díra. Pro majitele však nebylo inspirací výlučně thajské vězení, ale jak se svěřil, jeho oblíbený film: Útěk z vězení Shawshank.

Podívejte se, jak to v hotelu ve stylu thajského vězení vypadá. Chtěli byste v něm strávit noc?

(bb)

Další články:

Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny.

Láká vás spát pod širákem? Hotel uprostřed africké divočiny nemá střechu ani stěny

Nejkrásnější stromové hotely na světě.

10 nejkrásnějších stromových hotelů na světě. Kolik zaplatíte za jednu noc?

Nebeský domov, co říkáte?

GALERIE: Tady se vám bude bydlet božky. Podívejte se na interiér zrekonstruovaného kostela

Reklama
Článek je zařazen v: cestování, hotel, Thajsko, vězení, zážitek, thajské vězení, noc za mřížemi, hostel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama