Zahrada

13. srpna 2020 10:59

redakce Prima Zoom

Zastřešená pergola a čistý bazén

Chcete si užívat svůj volný čas na zahradě posezením s přáteli uvnitř pergoly? Rádi byste si zaplavali ve svém bazénu, ale nechcete řešit případné nečistoty, které do něj přes noc napadaly? V tom případě bychom vám rádi představili kvalitní plachty na pergoly a plachty na bazén.

Užívejte si volný čas vpergole vlétě i vzimě

Pergola je dalším místem, kde si můžete užívat svůj volný čas za jakéhokoliv počasí. Pergolu, která bude mít kvalitní zastřešení, budete moc využívat nejen ve slunečných dnech, ale také za deště. Víte však o tom, že zde můžete trávit svůj čas i vzimě? Vpřípadě, že budete svoji opláštěnou pergolu vytápět, budou teplotní rozdíly oproti venkovním teplotám dosahovat až ke 20 °C, takže získáte prostor po zimní posezení srodinou a přáteli. Vpergole pak můžete také uskladnit zahradní nábytek nebo další nářadí, které mimo sezonu nevyužijete.

Jaké jsou výhody plachet na pergolu od společnosti Jabors. r. o.?

Plachty na pergolu jsou vyráběny zkvalitních a vysocepevnostních plachet od špičkových německých a belgických dodavatelů. Spoje u plachet jsou nerozdělitelné, vznikají za pomoci vysokofrekvenčního svařování. Ačkoliv se jedná o opravdu kvalitní plachty, jsou stále cenově dostupné. I díky jejich příjemné ceně si je oblíbila spousta lidí. Plachty na pergoly vám mohou vytvořit jak zcela uzavřenou, tak i částečně uzavřenou a zcela otevřenou terasu. Je jen na vás, jaký typ zakrytí se vám bude líbit.

Myslete i na čistotu svého bazénu a jeho zabezpečení

Pergola však není tím jediným, čemu byste měli věnovat svoji pozornost. Jistou dávku péče si zaslouží také váš bazén, který můžete opatřit kvalitní bazénovou plachtou. Tato plachta nebude sloužit jen jako ochrana vody před znečištěním, napadáním hmyzu a jiných nečistot. Plachta je navíc díky svojí pevnosti vhodnou ochranou bazénu před pádem dítěte nebo domácího mazlíčka do vody. Plachty na bazén jsou vyráběny stejně jako plachty na pergoly zvysocepevnostních materiálů, které vydrží za jakéhokoliv počasí a mají zatížení až 100 kg/m2.

Na výběr máte ze tří provedení

Bazénové plachty si můžete vybírat ve třech variantách. A to ve variantě BASIC, EKONOMIK a TOP. A jaký je mezi plachtami rozdíl? Plachty BASIC jsou vhodné pro méně náročné uživatele, kteří vlastní typizované bazény. Plachta je vzákladním provedení a bez lakované úpravy. Plachta EKONOMIK je plachtou, která má lakovanou úpravu. Zcela na míru jsou vyráběny plachty ve variantě TOP, které jsou vlakované úpravě, mají odtokové síto a můžete si vybírat jejich design.

Sdílejte článek

Přečtěte si také