Bydlení

19. února 2021 08:00

Matouš Hartman

Postav si sen! pomáhá účastníkům i divákům, říká Iva Kubelková. Má veliký smysl

Postav si sen!: Postav si sen-Kubelkova rozhovor

Oblíbená moderátorka Iva Kubelková provázela pořadem Jak se staví sen a nově moderuje i jeho pokračování, pořad Postav si sen! „Zaměřili jsme se na vzájemnou pomoc,“ říká Iva Kubelková o Postav si sen! V novém pořadu totiž ruku k dílu přidají i rodiny.

Proměny tentokrát nejsou jen vrežii profesionálů, ale do práce se zapojí rodiny, jejich přátelé, a dokonce i hasičský sbor. Iva Kubelková říká, že Postav si sen! je nejen uázkou toho, jak si dokážou pomoct příbuzní, ale také že se najde mnoho lidí, kteří nezištně pomohou těm, jež rodiny nemají.

„Cítím veliký smysl pořadu, protože pomáhá konkrétním lidem a pomáhá i divákům,“ říká Iva Kubelková, které vždy chodí dopisy od fanoušků.

Moderátorka upozorňuje, že velice často jí lidé píší, jak se snějakým příběhem zpořadu ztotožnili nebo si uvědomili, že jejich život není tak špatný, jak si mysleli. „Pořad má několik rozměrů. Pozitivně působí na všechny zúčastněné,“ říká Iva Kubelková.

Postav si sen! nahrazuje původní pořad Jak se staví sen. Diváky opět čekají neuvěřitelné proměny bytů a příběhy účastníků.

Nové epizody vysíláme každé pondělí ve 21:35 na Primě.

Iva Kubelková je i úspěšnou zpěvačkou

Oblíbená moderátorka se věnuje takézpěvu. Vloni vydala společně s kytaristou a skladatelem Michalem Pavlíčkem desku Jak moc mě znáš. Osobité album spojuje prvky popu, jazzu, rocku a dokonce taneční hudby. Iva Kubelkové napsala k písním texty.

„Některé texty jsou hlubší, jako například píseň o tom, že všechno má svůj dobrý důvod, nebo píseň o horizontální a vertikálních rovinách, ve kterých se náš život pohybuje. Objevují se tam ale také texty o běžných radostech ztance, nebo zté krásné chemie mezi mužem a ženou," říká oblíbená moderátorka.

Doplňuje, že album se stalo její osobní výpovědí. „Často jen samotné obrazy, které vykreslí slovní spojení umocněné krásnou muzikou jsou tím nejpravdivějším a nejvýstižnějším popisem životních situací," říká.

Všechny důležité informace a profily designérů najdete v našem speciálu: