návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Postav si sen! zapojí do proměn i účastníky. Těšit se můžete na tři nové dvojice designérů

Matouš Hartman , Aktualizováno: 24.02.2021
Dokážete si představit, že proměníte bydlení za pouhý den a půl? Naši designéři to ve spolupráci s účastníky pořadu musí stihnout. Postav si sen! navazuje na oblíbený pořad Jak se staví sen. Bude ho moderovat Iva Kubelková a kromě známých designérů se nám představí šest nových tváří.

reklama

Od kdy můžu sledovat Postav si sen?

Postav si sen! vysíláme na Primě od 22. února 2021 od 21:35. Čeká vás deset dílů, během kterých uvidíte proměny domovů z různých koutů České republiky. Vydáme se do venkovských stavení i panelákových bytů.

Moderátorka Iva Kubelková vám prozradí o novém pořadu víc ve videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Postav si sen!: Iva Kubelková zve ke sledování pořadu

Jak se nový pořad liší od Jak se staví sen?

Designéři musí stihnout proměnu co nejdříve. Je potřeba odstranit starý nábytek, vymalovat stěny, umístit nové vybavení, zkrátka udělat veškeré práce, aby se rodiny mohly nastěhovat do nového a zbytečně nečekaly.

Do proměn se zapojí účastníci pořadu. Zatímco v Jak se staví sen rodiny předaly designérům klíče a odjely na dovolenou, aby pak přišly do úplně proměněného domova, tentokrát budou muset přiložit ruku k dílu. Designéři je povedou, pomohou jim, aby se vše stihlo.

Kdo jsou noví designéři?

Na obrazovkách se potkáte s třemi dvojicemi designérů, kteří se v uplynulé sezoně Jak se staví sen neobjevili.

Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš

Zatímco Viktor Čikoš měl vždy na starost stavební dozor, Zuzana Schubertová se věnovala designu interiérů. Pár se tak perfektně doplňuje. Zuzana má designérské studio Epes Rádes a obchod s designovými věcmi. Ráda podporuje českou řemeslnou výrobu. Viktor spolupracuje se Zuzanou a ve volném čase jezdí na motorce, zkouší svou výdrž při adrenalinových sportech a taky rád vaří.

Zuzana Schubertová

Zuzana Schubertová

Viktor Čikoš

Viktor Čikoš

Ing. arch. Hana Šmejkalová a Jaroslava Hájková

Hana Šmejkalová absolvovala obor architektura a stavitelství na ČVUT a po práci v Praze na nějaký čas přesídlila do Londýna. Má za sebou desítky rekonstrukcí bytů a rodinných domů a je mistryní v práci s prostorem a centimetry. Jaroslava přešla k interiérovému designu od práce v nadnárodních korporacích. Vystudovala pražskou školu interiérového designu Intermezzo. Věnovala se návrhům bytů i restaurací a hotelů.

Hana Šmejkalová

Ing. arch. Hana Šmejkalová

Jaroslava Hájková

Jaroslava Hájková

Renata Papai a Ing. arch. Veronika Haroldová

Renata měla být účetní, ale nakonec u ní vyhrála vášeň pro interiérový design. Absolvovala pražskou DesignŠkolu a mohla se své zálibě věnovat naplno a tvořit krásné domovy i pro jiné. Veronika Haroldová vystudovala architekturu na ČVUT a založila vlastní architektonický ateliér. V interiérech hledá genius loci a o architektuře a designu napsala už dvě knihy.

Renata Papai

Renata Pápai

Veronika Haroldová

Ing. arch. Veronika Haroldová

Kteří designéři se vracejí?

Můžete se těšit na oblíbené dvojice designérů, se kterými jste se potkávali i v minulých sezónách Jak se staví sen.

Ing. arch. Kamila Douděrová a Ing. František Kobližka

Kamila Douděrová a František Kobližka už v Jak se staví sen proměnili mnoho domů i bytů. Kamila vystudovala Fakultu architektury na ČVUT a na stáž vyjela do Francie. Ve svých návrzích spojuje funkčnost a nápadité barvy. Má vlastní studio KamiDesign. František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury, ale spíš než za architekta či designéra se považuje za poradce, psychologa i dělníka. Specializuje se na interiéry koupelen.

Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. František Kobližka Postav si sen

Ing. František Kobližka

Ing. Andrea Hylmarová a Ing. Marek Povolný

V novém pořadu se objeví i oblíbená dvojice Andrea Hylmarová a Marek Povolný. Andrea sice vystudovala VŠE, ale potom propadla interiérovému designu, kterému se věnuje už bezmála deset let. Má ráda stylově čisté, lehce noblesní a maximálně funkční interiéry. Marek Povolný vystudoval Stavební fakultu ČVUT a je uznávaným architektem s dvacetiletou praxí. Jeho přístup je moderní, ale musí vycházet z potřeb klienta a nesmí popírat jeho osobnost.

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Andrea Hylmarová

Ing. Marek Povolný

Ing. Marek Povolný

reklama

Článek je zařazen v: Postav si sen! , Postav si sen 2021 , Postav si sen , Postav si sen! , Postav si sen! 2021

reklama

Přečtěte si také