Trendy

4. února 2021 15:47

redakce Prima Zoom

Postav si sen! zapojí do proměn i účastníky. Těšit se můžete na tři nové dvojice designérů

Dokážete si představit, že proměníte bydlení za pouhý den a půl? Naši designéři to ve spolupráci s účastníky pořadu musí stihnout. Postav si sen! navazuje na oblíbený pořad Jak se staví sen. Bude ho moderovat Iva Kubelková a kromě známých designérů se nám představí šest nových tváří.

Od kdy můžu sledovat Postav si sen?

Postav si sen! vysíláme na Primě od 22. února 2021 od 21:35. Čeká vás deset dílů, během kterých uvidíte proměny domovů zrůzných koutů České republiky. Vydáme se do venkovských stavení i panelákových bytů.

Moderátorka Iva Kubelková vám prozradí o novém pořadu víc ve videu:

Jak se nový pořad liší od Jak se staví sen?

Designéři musí stihnout proměnu co nejdříve. Je potřebaodstranit starý nábytek, vymalovat stěny, umístit nové vybavení, zkrátka udělat veškerépráce, aby se rodiny mohly nastěhovat do nového a zbytečně nečekaly.

Do proměn se zapojí účastníci pořadu. Zatímco vJak se staví sen rodiny předaly designérům klíče a odjely na dovolenou, aby pak přišly do úplně proměněného domova, tentokrát budou muset přiložit ruku kdílu. Designéři je povedou, pomohou jim, aby se vše stihlo.

Kdo jsou noví designéři?

Na obrazovkách se potkáte střemi dvojicemi designérů, kteří se vuplynulé sezoně Jak se staví sen neobjevili.

Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš

Zatímco Viktor Čikoš měl vždy na starost stavební dozor, Zuzana Schubertová se věnovala designu interiérů. Pár se tak perfektně doplňuje. Zuzana má designérské studio Epes Rádes a obchod sdesignovými věcmi. Ráda podporuje českou řemeslnou výrobu. Viktor spolupracuje se Zuzanou a ve volném čase jezdí na motorce, zkouší svou výdrž při adrenalinových sportech a taky rád vaří.

Ing. arch. Hana Šmejkalová a Jaroslava Hájková

Hana Šmejkalová absolvovala obor architektura a stavitelství na ČVUT a po práci v Praze na nějaký čas přesídlila do Londýna. Má za sebou desítky rekonstrukcí bytů a rodinných domů aje mistryní v práci s prostorem a centimetry. Jaroslava přešla kinteriérovému designu od práce vnadnárodních korporacích. Vystudovala pražskou školu interiérového designu Intermezzo. Věnovala se návrhům bytů i restaurací a hotelů.

Renata Papai a Ing. arch. Veronika Haroldová

Renata měla být účetní, ale nakonec u ní vyhrála vášeň pro interiérový design. Absolvovala pražskou DesignŠkolu a mohla se své zálibě věnovat naplno a tvořit krásné domovy i pro jiné. Veronika Haroldová vystudovala architekturu na ČVUT a založila vlastní architektonický ateliér. Vinteriérech hledá genius loci a o architektuře a designu napsala už dvě knihy.

Kteří designéři se vracejí?

Můžete se těšit na oblíbené dvojice designérů, se kterými jste se potkávali i vminulých sezónách Jak se staví sen.

Ing. arch. Kamila Douděrová a Ing. František Kobližka

Kamila Douděrová a František Kobližka už v Jak se staví sen proměnili mnoho domů i bytů. Kamila vystudovala Fakultu architektury na ČVUT a na stáž vyjela do Francie. Ve svých návrzích spojuje funkčnost a nápadité barvy. Má vlastní studio KamiDesign. František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství aarchitektury, ale spíš než za architekta či designéra se považuje za poradce, psychologa i dělníka. Specializuje se na interiéry koupelen.

Ing. Andrea Hylmarová a Ing. Marek Povolný

Vnovém pořadu se objeví i oblíbená dvojice Andrea Hylmarová a Marek Povolný. Andrea sice vystudovala VŠE, ale potom propadla interiérovému designu, kterému se věnuje už bezmála deset let. Má ráda stylově čisté, lehce noblesní a maximálně funkční interiéry. Marek Povolný vystudoval Stavební fakultu ČVUT a je uznávaným architektem sdvacetiletou praxí. Jeho přístup je moderní, ale musí vycházet z potřeb klienta a nesmí popírat jeho osobnost.


Přečtěte si také