Bydlení

1. listopadu 2016 14:53

Markéta Zídková

Pouze jedna matrace – přesně ta, kterou potřebujete

Vybrat si novou matraci dá vcelku zabrat. Je jich na trhu dost, ale žádná vás nedokáže přesvědčit o tom, že je pro vás ta pravá. S Napsie je to jiné. Je jen jedna matrace, kterou opravdu potřebujete. Nechte nás vysvětlit, proč.

Můžete si myslet, že jsme to trošku přehnali s trvrzením, že máme matraci, která je pro vás ta nejlepší ze všech. My jsme ale hrdí na to, že se nám ji konečně povedlo vytvořit a víme, o čem mluvíme. Náš průzkum ukázal, že neskutečných 99 % populace upřednostňuje jeden konkrétní typ matrace - a tak jsme se rozhodli takovou matraci vyrobit. Nemusíte si z ničeho vybírat, nemusíte o ničem rozhodovat, existuje jen jedna správná volba.

Odborníci na slovo vzatí dali hlavy dohromady a odhalili principy perfektního spánku

Začali jsme studiem dostupných technologií používaných při výrobě matrací a oslovili přední experty v oboru s cílem společně vytvořit ty nejlepší podmínky pro dokonalý spánek. Chtěli jsme najít ideální povrch, na kterém se skvěle vyspí každý, ale nebyli jsme spokojeni s ničím, co jsme na trhu viděli. A tak jsme se rozhodli spojit s jednou z nejlepších laboratoří zabývající se spánkem. Vyvinuli jsme unikátní pěnové pružiny, které se pohybují ve třech směrech nezávisle na sobě. Proto se Napsie dokáže přizpůsobit každé postavě i pozici těla při spánku.

Nic lepšího nás ani nemohlo napadnout, jelikož díky tomuto kroku můžeme nabízet matraci s tou nejlepší oporou pro tělo, kterou poskytují pěnové pružiny a pohodlím, které zajišťuje přizpůsobivá paměťová pěna.

Matrace otestována více než 1.000 uživateli

Vyvinout tu nejlepší matraci byl jen začátek – chtěli jsme si být jisti, že je opravdu tou nejlepší i pro vás. Vyvinuli jsme stovky prototypů dokonalé matrace a po celou dobu vyzývali všechny okolo k testování každého nového prototypu. Sbírali jsme jejich ohlasy, neustále vylepšovali a experimentovali s materiály, dokud jsme to neudělali nejlépe, jak je to možné.

Více než 1.000 osob různých tělesných proporcí se podílelo na procesu tvorby Napsie, což zaručuje její univerzálnost. Šli jsme i do extrémů: testovali jsme matrace na lidech s hmotností od 50 kg do 100 kg a všichni nám básnili o tom, jak je pohodlná.

Zcela nový zážitek ze spánku s pohodlnou Napsie

Nepřestali jsme, dokud jsme neporozuměli potřebám spáčům z celého světa a vytvořili matraci, která uspokojí převážnou většinu z vás. Naše technologie Napsie Comfort System kombinuje třízónové jádro z pěnových pružin, podpůrnou pěnu, přizpůsobivou paměťovou pěnu a stylový snímatelný potah.

Pokud jste připraven na zcela nový rozměr spánku, zkuste Napsie. Není příliš měkká, není příliš tvrdá - je tak akorát!

Více na NAPSIE.

Komerční sdělení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také