Bydlení

23. května 2016 12:02

Markéta Zídková

Prince byl frajer! Tenhle dům si zařídil v Karibiku. A příjezdová cesta je fialová

Prince si splnil sny, o kterých sní asi většina z nás.

Po skonu slavného zpěváka Prince se objevily desítky jeho údajných příbuzných, kteří se pokoušejí zdědit část Princova sedmimiliardového majetku. Patří k němu i jeho sídlo na karibských ostrovech Turks a Caicos, do jehož interiérů můžete při této smutné příležitosti alespoň virtuálně zavítat.

Rezidence na karibských ostrovech Turks a Caicos v hodnotě přesahující čtvrt miliardy korun je jen zlomek majetku po zesnulém zpěvákovi, svou pompézností ale přitahuje snad největší pozornost. Americký zpěvák, multiinstrumentalista a textař Prince Rogers Nelson si toto sídlo pořídil v roce 2010 a při následných úpravách nechal cestu na pozemku vyvést ve fialovém odstínu.

Podle informací realitní kanceláře spadající pod značku Christie´s, která má prodej sídla na starosti, je v hlavním objektu 10 ložnic i stejný počet koupelen, krytá terasa s barem, tělocvična, nahrávací studio, kinosál a velká hala. To ale není všechno.

Sídlo s rozlohou 920 m² zahrnuje i dům pro hosty se dvěma ložnicemi a dům pro personál se třemi ložnicemi. Kromě toho je k dispozici několik bazénů, tenisové kurty a kotviště lodí. Dále jsou tu i dvě pláže – nejspíš pro případ, že by jedna byla málo.

Představa takového životního standardu obzvlášť neodbytně rezonuje v hlavě Carlina Q. Williamse zavřeného v jedné z coloradských věznic. Ten nedávno přispěchal s tvrzením, že je Princovým jediným biologickým synem a požaduje test DNA, jehož prostřednictvím chce své tvrzení prokázat.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky dům ložnice Karibik Turks Caicos

Přečtěte si také