Bydlení

30. června 2015 06:00

Klára Beščecová

Francouzské sídlo Johnnyho Deppa je na prodej. Za 25,76 milionu dolarů

Celkem 12 ložnic, 12 koupelen a část osobních věcí Johnny Deppa. To získá nový majitel domu, který je aktuálně na prodej nedaleko proslulého Saint-Tropez. A jako bonus přibudou slavní sousedé Brad Pitt a Angelina Jolie.

Legendární americký herec Johnny Depp, který už před 25 lety zazářil v hlavní roli filmu Střihoruký Edward a kterého filmoví fanoušci znají nejčastěji jako kapitána Jacka Sparrow z Pirátů z Karibiku, začal psát novou kapitolu svého života. Po ukončení vztahu s francouzskou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis, s níž má dvě děti, se před několika měsíci oženil s Amber Heard. A nyní prodává své letní sídlo.

Jak vypadá soukromý palác slavného herce?

Před několika dny začal realitní server Cote d'Azur Sotheby's International Realty nabízet velmi lukrativní nemovitost, jejímž vlastníkem byl posledních 15 let právě Johnny Depp, který ji společně se svou bývalou partnerkou a dětmi využíval jako prázdninový cíl.

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici. Nemovitost, složená z řady oddělených budov, se rozkládá na 15 hektarech půdy. Kromě hlavní budovy se nový majitel bude moci za svou investici ve výši 25,76 milionu dolarů také těšit na několik domků pro hosty, kapli, restauraci a bar, dílnu a řadu dalších prostor. Dohromady půjde asi o 1000 m² obytné plochy.

Umístění domu je ideální. Nemovitost stojí nedaleko menší vesničky Plan de la Tour, pouhých 20 kilometrů od Saint-Tropez. Na dosah ruky jsou krásné lesy i pláže. Nic z toho přitom není za cenu ztráty soukromí. Toho si nový vlastník sídla bude moci užívat dosyta.

Na atraktivitě nemovitosti přidává také fakt, že téměř 200 let starou kamennou rezidenci zrenovoval právě Johnny Depp. Podle informace realitní kanceláře do těchto oprav investoval 10 milionů dolarů. Alexander Kraft z Cote d'Azur Sotheby's International Realty říká: „Na rozdíl od řady jiných realit, které vlastní známé osobnosti, sídlo Johnnyho Deppa nezařizoval žádný interiérový designér, ale přímo Johnny sám. Díky tomu není tato nemovitost žádnou nóbl výstavní plochou, ale zcela okouzlujícím rodinným domem, který v sobě odráží jedinečný charakter a vkus Johnnyho Deppa.Velká část vybavení domu včetně nábytku a některých Deppových osobních věcí je tedy součástí nabídky.

Klára Beščecová

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Johnny Depp

Přečtěte si také