Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Bydlení

Rodina prodává nenápadný dům, když ale otevřete dveře, tak...

Nemáte-li rádi pronikavé barevné odstíny, dál se už raději ani nedívejte.
Vydáno: 07.09.2016
Podle toho, čím přiložíte, by mohl být i plamen fialový

Zájemce snadno zaskočí, když navenek nenápadná věc působí uvnitř nestandardně až zvrhle. Než se tento rodinný dům v hrabství Middlesex na předměstí Londýna dostal do katalogů realitních kanceláří, nikdo netušil, jaké tajemství skrývá uvnitř. Jedinou zvenku viditelnou fialovou věc představovaly u vchodu zasazené květiny.

Jenže uvnitř domu je všechno fialové. Skutečně úplně všechno! Každá věc od koberců přes čalounění až po závěsy je vyvedená právě v tomto barevném tónu. Dům byl na prodej za 14 milionů korun.

Někdo to rád fialové
Někdo to rád fialové
Rightmove.com

Jakmile realitní server Rightmove.com zveřejnil fotky interiéru tohoto zdánlivě nenápadného domu, začaly se obrázky šířit internetem jako velmi úspěšný virál, který vzbudil spoustu protichůdných reakcí. Většina, která fialovou barvu nemusí, se pohoršovala nad vkusem původních majitelů. Ti, kdo mají fialovou v oblibě, jej však označili za dům snů.

Dům už mezitím změnil majitele. Nicméně není známo, zda se změnila i barva jeho stěn.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: bydlení, barvy v bytě, fialová, předměstí Londýna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama