Vánoce

14. prosince 2017 06:00

Tereza Javorová

Rozmazlete partnerku těmito luxusními dárky na Vánoce. Bude zářit štěstím!

Její úsměv milujete. Chcete jí ho vykouzlit i pod stromečkem? Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky, které jí udělají ohromnou radost a přitom vás nezruinují.

Ať už vybíráte dárky pro ženu vašeho života, nebo pro novou partnerku, se kterou se teprve „oťukáváte“, určitě chcete udělat náležitý dojem. A dal byste všechno za to, aby se vám pod stromečkem vděčně vrhla kolem krku sradostným úsměvem na tváři. Díky našim tipům „všechno“ dávat nemusíte. Stačí jen dárky vybrat srozmyslem a citem. Není to těžké. Jen musíte potlačit svůj smysl pro praktičnost a užitečnost. Takže žádný nový vysavač, i když ten starý funguje jen za pěkného počasí, nebo žehličku, kterou by vám mohla žehlit vaše košile ještě pečlivěji. Pamatujte, ženy milují především krásné věci! Inspirujte se našimi tipy.

Hrníček ze zlatým zdobením

Pokud má vaše partnerka vytříbený vkus a vy jí chcete darovat něco opravdu decentního a designového a reprezentativního, dejte přednost jednoduchým vzorům a jemným barvám. Křehkost hrníčku se zlatým zdobením se kzimě náramně hodí a partnerku určitě potěší, navíc je to výrobek českých designérů a české produkce. Zlato se jí přece nemusí jen houpat na uších nebo na krku!

Porcelánový hrnek se zlatým motivem, 490 Kč. Foto: lipastore.cz

Kdo je na světě nejkrásnější?

Vy už to dávno víte, přece vaše partnerka. Aby si tím byla jistá i ona, kupte jí luxusní zrdadlo, ve kterém bude krásná i po ránu. Toto zrcadlo je navíc ve tvaru slunce, čímž beze slov vyjádříte, čím pro vás partnerka je.

Zrcadlo ve tvaru slunce, 1 799 Kč. Foto: Zara Home

Voňavá romantika

Každá žena je uvnitř romantička, i když se dnes některé ženy snaží svoji něžnou stránku skrývat za chlapáckým vystupováním. Připomeňte své partnerce, že ji máte rád jako křehkou bytost. Svíčka od českého výrobce s vůní lehkého ovocného vánku se šťavnatou hruškou, sladkým ananasem a hořkým červeným grepem uvolní smysly vaší partnerky a navodí příjemnou atmosféru u vás doma.

Svíčka Arabeska velká, 1 690 Kč. Foto: freudandthal.cz

Hebká a hladká

Za tento dárek vám bude partnerka líbat ruce. A vy jí nohy. Firma Braun představila naprosto revoluční výrobek, který osvobodí vaši ženu od věčného boje schloupky, a to nejen na nohách. A vám daruje víc volných chvil vkoupelně. Přístroj ILP totiž trvale a bezpečně odstraňuje všechny viditelné chloupky pomocí světelných záblesků a už po 3 měsících používání chloupky přestávají růst. Navždy!

Braun Silk-expert 5 IPL, 10 990 Kč. Foto: Braun

Anebo pro ni můžete vyhrát jeden ze dvou epilátorůBraun Silk-épil 9, který využívá revoluční technologii mikropinzet. Balíček obsahuje i sadu čisticích kartáčků, takže vaše partnerka bude jako ze škatulky. Soutěžte ZDE.

Sedět, ale zdravě

Dbá vaše partnerka na zdravý životní styl? Chodí pravidelně cvičit? Pak si u ní získáte cenné body navíc tímto netradičním sedacím míčem, který navrhl německý designér Kristof Hock. Míč je potažený příjemným materiálem, má ucho pro snadnější manipulaci, a dokonce gumové proužky, takže se nekontrolovaně nevypraví na výlet po vašem bytě.

Sedací míč VLUV, 2 979 Kč. Foto: Bonami

Stylová technika

Ženy si většinou na techniku moc nepotrpí a tuto doménu přenechávají raději mužům, kteří přijdou, zapojí, opraví, nainstalují, případně odvirují vše, s čím si žena neví rady. To ale neznamená, že netouží po designovém kousku, který bude krásný, jednoduchý na ovládání, a ještě navíc šetrný k životnímu prostředí! Do tohoto stylovému reproduktoru z javorového nebo ořechového dřeva stačí jednoduše postavit telefon a užívat si zesílenou hudbu kdekoliv a kdykoliv (třeba když se partnerce zachce tančit).

Dřevěný reproduktor Trobla, 2 229 Kč. Foto: JustWood

Láska prochází kuchyní

Že láska prochází žaludkem vaše partnerka jistě ví. Nebo na to občas zapomíná? Vtipným, přitom velmi pěkným dárkem tak může být kniha Láska prochází kuchyní Denisy Bartošové, která vpartnerce nejen probudí touhu opět něco ukuchtit (jásejte!), ale navíc to krásně zabalit a darovat.

Láska prochází kuchyní, 299 Kč. Foto: Smart Press

Za minutku

Když už jsme u toho vaření... Milujete, když vám partnerka připraví snídani? Nebo když jí donesete snídani až do postele? Tato minutka na vajíčka se tak bude hodit vám oběma a ušetří vám ráno čas, takže budete moct v posteli lenošit ještě o chvíli déle. A partnerku překvapíte, jak dokonale dokážete uvařit vajíčka naměkko, které má tak ráda!

Minutka na vajíčka, 120 Kč. Foto: Flying Tiger

Pár písmenek

Je vaše partnerka hravá, veselá a ráda vám nechává různé vzkazy? Tato světelná cedule je v současnosti absolutním hitem mezi doplňky do domácnosti. Jen pár písmenky můžete partnerce vyjádřit, co k ní cítíte, a tabuli nechat rozsvícenou třeba u jejího nočního stolku. Až se vzbudí, bude se cítit jako filmová hvězda!

Světelný box Blockbuster. Info o ceně v obchodě. Foto: Butlers

Darujte vzpomínky

Připomeňte partnerce, jak moc si vážíte společných chvil, a darujte jí fotoalbum s vašimi fotkami. Bude plakat dojetím. Nádherně bude vypadat například ručně dělané album z pravé kůže, ze kterého se (jednou) stane rodinný poklad. Tyto pocházejí z rodinného knihařského ateliéru Radu talentované Radky Prokopové, která všechna fotoalba, na míru vázané cestovatelské deníky, zápistníky a kroniky vlastnoručně vyrábí. Seženete třeba na Fler.cz.

Deníky a fotoalba z pravé kůže. Info o ceně v obchodě. Foto: Radu

(ask)

Další články:


Přečtěte si také