Bydlení

14. prosince 2017 06:00

Tereza Javorová

SOUTĚŽ: Vyhrajte epilátor Braun Silk-épil 9 nebo čistící kartáček a obličejový epilátor Braun FaceSpa!

Toužíte být hebká a hladká, ale nebaví vás v koupelně šermovat ostrou žiletkou několikrát týdně? Vyhrajte epilátor Braun Silk-épil 9 nebo čistící kartáček a obličejový epilátor Braun FaceSpa a ušetřete čas i starosti s odstraňováním chloupků!

Mít hladce oholené nohy několik týdnů... Zbavit se chloupků na obličeji... Vyčistit a příjemně promasírovat pokožku... Zdají se vám tato přání povědomá, ale nevěříte, že se vám někdy vyplní? Váš sen se právě teď může stát skutečností.

Máme pro vás předvánoční soutěž o tři balíčky společnosti Braun, která nabízí vysoce výkonné výrobky pro odstraňování chloupků a péči o vlasy včetně vysoušečů vlasů, žehliček na vlasy, holicích strojků, zastřihovačů a epilátorů pro muže a ženy.

Soutěžit můžete o dva balíčky s epilátoremBraun Silk-épil 9, který využívá revoluční technologii mikropinzet MicroGrip, díky které odstraňuje 4x kratší chloupky, než jaké dokáže zachytit vosk. balíček obsahuje navíc sadu čistících kartáčků, které hloubkově vyčistí vaši pokožku.

Epilátor Braun Silk-épil 9, Foto: Braun

Anebo můžete vyhrát balíček s čistícím a revitalizačním kartáčkemBraun FaceSpa, který přináší revoluci v epilaci a péči o pleť. Šetrný epilátor se systémem čistících kartáčků šetrně epiluje, dokonale promasíruje a hloubkově vyčistí váš obličej.

Čistící kartáček a obličejový epilátor Braun FaceSpa, Foto: Braun

Jak soutěžit?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku přímo ZDE pomocí webového formuláře.

Herní řád najdeteTADY.

Soutěž probíhá od 14.12. do 19.12. 2017.

Hladké a hebké nohy jsou sen každé ženy!, Foto: istock.com

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také