Bydlení

10. března 2015 05:37

Markéta Zídková

Šikovné úložné boxy. Jak vypadá nabídka trhu?

Zakopáváte pořád o nějaké věci? Úložné boxy a krabice jsou skvělým řešením.

Chytří lidé je milují, protože do nich schováte spoustu maličkostí a byt pak vypadá uklizeně. Vždyť v každé domácnosti se nachází tisíce drobností, které sice nezbytně potřebujeme, na druhou stranu nám ale komplikují život. Je jich totiž moc, bývá složité je uklidit. A když je konečně uklidíme, pak je zase dlouho hledáme ve skříních a zásuvkách. Je proto lepší si pořídit šikovné vychytávky, které můžeme libovolně kombinovat.

Ano, řeč je o úložných krabicích a boxech. Využijete je opravdu po celém domě. V šatních skříních do nich můžete schovat kravaty, šátky, opasky, rukavice a další drobnosti. Do otevřených boxů poskládáte také ponožky nebo spodní prádlo. V dětském pokoji do nich uložíte hračky, v kuchyni koření, sušenky, čaj nebo kávu a v předsíni zase další nezbytnosti, například obojky a vodítka pro psí miláčky. Ale když se zamyslíte, jistě najdete spoustu dalších věcí, které byste do boxů a krabic schovali vy.

Nejčastěji se k výrobě používá polypropylen, který je průhledný, neprůhledný, s různými barevnými odstíny nebo imituje ratan, kožený vzhled či bambus. Výhodou plastu je snadná údržba a vysoká odolnost. Boxy se vyrábějí také z plechu, dřeva, látky, papíru, proutí nebo lakované mořské trávy. Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí kousky, které se u nás prodávají.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky kuchyně rukavice vzhled

Přečtěte si také