Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Milujete večírky? Uspořádejte psí mejdan

Uvažujete o tom, že pozvete přátele na zahradní party? Zapomeňte na grilování, tím už dneska nikoho neohromíte. Buďte originální, zkuste psí večírek podle našeho manuálu.
Vydáno: 18.06.2014
Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám
Autor: Whiskersresort.com Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nějaký ten důvod k oslavě se vždycky najde. Jestliže váš čtyřnohý miláček zrovna nemá narozeniny, můžete jemu i sobě prostě jenom udělat radost. Zvolte bezpečné místo a čas a vytvořte stylové pozvánky. Dobře zvažte, kdo bude na seznamu hostů, vybírejte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám.

Nezapomeňte na výzdobu a občerstvení. Vyvarujte se zapovězeným pamlskům, jako je čokoláda a bramborové chipsy, na jídelníčku by se neměly objevit ani hrozny, rozinky, vařené kuřecí kosti nebo cibule – tohle vše je pro psy nebezpečné. Určitě neuděláte chybu, když ještě před sestavováním jídelníčku zjistíte, jestli některý z pozvaných hostů netrpí alergií na nějaké další potraviny.

Chcete-li si oslavu užít bez stresu, svěřte přípravu občerstvení profesionálům, jejich výtvory budou navíc báječně vypadat
Autor: Chewedslippers.com Chcete-li si oslavu užít bez stresu, svěřte přípravu občerstvení profesionálům, jejich výtvory budou navíc báječně vypadat

Na letní party by rozhodně neměla chybět voda. Zajistěte si dostatek misek a hlídejte, aby byly stále plné. V teplém počasí se vaši hosté určitě rádi smočí, takže pokud nebude v blízkosti potok nebo rybník, připravte alespoň bazének nebo hadici. Psí party nebude dokonalá bez přetahovacích lan, míčků nebo frisbee. Přípravou malé agility dráhy své hosty zaručeně ohromíte.

Až všichni dorazí a zábava bude v plném proudu, nezapomeňte fotit a točit videa, abyste měli vzpomínku na nejbáječnější mejdan letošní sezony. Na závěr, jako poděkování za návštěvu, připravte pro každého hosta malou výslužku. A jestli se vám psí party vydařila, můžete začít pomalu plánovat další. Pokuste se ale své hosty znovu překvapit něčím novým. Příští večírek můžete vyladit do jedné barvy, vybrat nějaké ústřední téma nebo připravit soutěže o ceny.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

V této pohovce má pejsek vše po ruce

Vymazlené pelíšky pro pejsky. Který si vyberete?

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Článek je zařazen v:
Reklama