Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Soutěže v pořadu Jak se staví sen 2017

Soutěžte s námi.
Vydáno: 12.03.2016
Jak se staví sen

Zde najdete informace k soutěžím v televizním pořadu Jak se staví sen.

 

 

 

 

 

Dne 8. května jsme vyhlásili soutěž o poukázku v hodnotě 5.000 Kč na odběr designových dveří a zárubní Sepos včetně profesionálního zaměření a montáže. Výhercem se stává Dana Kápičková, Třemošnice. Výherkyni gratulujeme.

Po odvysílání dalšího dílu pořadu Jak se staví sen 15. května jsme vyhlásili soutěž o poukázku v hodnotě 5.000 Kč na odběr designových dveří a zárubní Sepos včetně profesionálního zaměření a montáže. Výhercem se stává Robert Stolhofer z Brna. Výherci gratulujeme.

Dne 22.května jsme vyhlásili soutěž o poukázku v hodnotě 5.000 Kč na odběr designových dveří a zárubní Sepos včetně profesionálního zaměření a montáže. Výhercem se stává Jana Hůdová, České Budějovice. Výherkyni tímto gratulujeme.

Další soutež o poukázku v hodnotě 5.000 Kč na odběr designových dveří a zárubní Sepos včetně profesionálního zaměření a montáže jsme vyhlásili 29. května. Víherkyní se stává Vlasta Nosková, Nové Město na Moravě. Výherkyni gratulujeme.

 

Herní řád najdete ZDE.

 

 

Reklama
Článek je zařazen v: Jak se staví sen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama