reklama

Stará zrcadla v moderním interiéru

zidkovm
8. června 2014
Nástěnná zrcadla dokážou skvělým způsobem zkrášlit interiér. O tom, že jejich výhodou je také prosvětlení místnosti, jsme již psali. Nyní se podívejme na to, jak dokáže staré zrcadlo doplnit i moderní interiér.
reklama

Základem zrcadla je pochopitelně skleněná odrazová plocha. S tou toho moc nenaděláme. I když i zde existují možnosti, jak si zrcadlo vylepšit. Můžeme jej mít různě barevně laděné, nebo zezadu na odrazovou plochu nalepit bezpečnostní folii pro případ, že bychom se při případné nehodě, nechtěli příliš pořezat a sbírat nespočet střepů. Z hlediska bytového designu je pak mnohem zajímavější tvar a pochopitelně rám zrcadla.

Právě on dokáže vytvořit z klasického oválu, obdélníku, nebo jiného tvaru unikátní kousek. A právě on nám také na první pohled napoví, kam bychom jej v historii stylů mohli zařadit. Dnešní doba je ale úžasná v tom, že nejen umí napodobit snad vše, co již člověk za léta svého působení na zemi vytvořil, ale i v tom, že je hravá a dokáže pospojovat nejrůznější styly a slohy k dokonalému působení interiéru. Můžeme tak s klidem k moderní sedačce přiřadit zrcadlo s rámem, který by nedělal ostudu lecjakému baroknímu interiéru.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: interiérzrcadlo
reklama