Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tak TAKHLE tedy ne! 20 šílených stavebních přehmatů

Kousky, které byste doma nechtěli
Vydáno: 02.03.2016
Mistr se uťal
Autor: All Mistr se uťal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

České zlaté ručičky říká jedno pořekadlo. A je to pravda, Češi jsou známí kutilové, kteří dokáží postavit sekačku z vyřazeného motoru míchačky.

Pak je tu ale druhá stránka věci. Každý, kdo má doma nářadí, si myslí, že si zvládne všechno postavit a opravit sám. A pak to podle toho vypadá. Ještě horší je, když si najmete „profesionála“, který z hlouposti vytvoří příšernou botu. Na sociálních sítích najdete mnoho výtvorů, které byste doma rozhodně nechtěli. Na první pohled vyvolají škodolibý úsměv na tváři, který ovšem tuhne při představě, že vám někdo něco takového vytvoří u vás doma.

Až příště budete něco stavět, ujistěte se, že tomu opravdu rozumíte nebo že najímáte skutečného profesionála, protože jinak vás možná čeká něco z téhle sbírky – nějaké podivné okna, balkon bez dveří nebo netradičně vedené rozvody.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Znáte to?

FOTOGALERIE: Neuvěřitelné fotky toho, co dokážou vymyslet opilci. Hlavně v kuchyni

Co je největší šílenost?

23 nejstupidnějších stavebních přehmatů

Není nad hravost

11 skvělých nápadů, jak dokonale napálit své blízké

Článek je zařazen v:
Reklama