Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Trump vyměnil kýč za krvavý horor. Podívejte se na vánoční výzdobu Bílého domu

Vloni si americký prezident vyzdobil sídlo kilometry světelných řetězů a zasypal ho umělým sněhem. Letos hraje prim rudá barva. Lidé si všimli, že se až moc podobá krvavé sprše z filmu Osvícení.
Vydáno: 01.12.2018
Jak se vám líbí vánoční výzdoba Bílého domu?
Autor: profimedia.cz Jak se vám líbí vánoční výzdoba Bílého domu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jako obvykle se výzdoby ujala první dáma, tedy Melania Trump. Letos chtěla ukázat „americké poklady“.  Dekorace tak nesou motivy památek nebo státních symbolů. Zároveň se změnila hlavní barva. Zatímco vloni bylo všechno bílé, letos je nejdůležitější barvou sytě červená.

V Bílém domě dokonce najdeme umělé stromky, které jsou celé rudé. Právě chodba, kam je první dáma nechala umístit, mnoha lidem připomněla slavnou scénu z Kubrickova hororu Osvícení, kde se z výtahu do hotelové chodby vžene příval krve.

Taky vám výzdoba připomíná známý horor?
Autor: profimedia.cz Taky vám výzdoba připomíná známý horor?

Melania se letos snažila být o něco odvážnější než vloni a na okázalosti neubrala. V Bílém domě stojí několik desítek stromků a dekorací tu je přes dvacet tisíc. Podívejte se do galerie, jak to v sídle amerických prezidentů bude tyto Vánoce vypadat:

Článek je zařazen v: vánoce 2018 , Donald Trump , Melania Trump , dekorace , výzdoba
Speciály:
Reklama