Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Trump jde do horšího! Jeho byt má stěny pokryté zlatem a mramorem. Bílý dům je obyčejnější

Penthouse Donalda a Melanie Trumpových skýtá nádherný výhled na New York. Aby ne, když je v 66. patře rodinného mrakodrapu. Byt byl evidentně inspirovaný zámkem ve Versailles, zlato, mramor, vzácné obrazy, vázy jsou součástí jeho interiéru. Teď se Trumpovi přestěhují do sídla amerických prezidentů.
Vydáno: 09.11.2016
Donald Trump má více sídel, jeho hlavní byt se nachází v 66. patře mrakodrapu Trump Tower (vpravo). V lednu 2017 se Trump i s rodinou přestěhuje do Bílého domu

Pro obyčejného smrtelníka by stěhování se do sídla amerických prezidentů v Bílém domě mohlo být šokem. I když žádný kandidát na amerického prezidenta asi nebydlí v paneláku nebo malém dřevěném domku, přece jen zámecký interiér v prezidentském bytě v Bílém domě je na hony vzdálený běžnému bydlení. Bílý dům postavený na konci 18. století v pozdně georgiánském stylu je nejenom rozlehlý, ale je zařízený historickým i historizujícím nábytkem, starými obrazy, vlněnými koberci. Až se do Bílého domu po své inaguraci 20. ledna 2017 nastěhuje Donald Trump se svou o 24 let mladší ženou Melanii a desetiletým synem Barronem, bude se cítit jako ryba ve vodě.

Donald Trump sám má rozlehlý byt, jehož styl vychází ze stylu zámku ve Versailles, stěny pokrývá mramor od podlahy ke stropu, z oken se otevírá nádherný výhled na Central Park, vstupní dveře ozdobené zlatem a diamanty. I další detaily jako vázy, lampy jsou dekorované 24karátovým zlatem. Pak už asi nepřekvapí, že jejich dnes desetiletý syn Barron měl jako malý místo houpacího koně houpacího lva a žádné obyčejné angličáky, ale jeho autíčka byly rovnou limuzíny. Pokud by si chtěl ještě dnes zařádit a zajezdit si v dětském autě, má mercedes s řadou prvků přímo na míru.

Prohlédněte si prezidentské apartmá v Bílém domě:

[[nid:]]

Prezidentské apartmá v Bílém domě se nachází uprostřed mezi Západním a Východním křídlem celého komplexu. Bydlí zde prezident i se svou rodinnou. Apartmá zaujímá celkem 4 patra, z nichž spodní dvě jsou převáženě reprezentativní, horní dvě soukromá. Prostory se vícekrát upravovaly a přestavovaly, každý prezident, respektive spíše jeho žena může do tohoto prostoru vnést změnu. Velkou proměnou Bílý dům prošel v roce 1961 za Jacqueline Kennedyové, která během jediného roku nakoupila řadu historických i nových bytových zařízení. Je tedy otázkou, co předělá Donald, resp. Melanie. Doposud všichni prezidenti ctili pravidlo, že si byt mohou uzpůsobit, ale přiměřeně ("within reason").

Projděte si penthouse Donalda a Melanie Trumpových v Trump Tower v New Yorku. Pokud neumíte anglicky, nevadí, fotky mluví samy za sebe:

Penthouse Donalda a Melanie Trumpových v Trump Tower v New Yorku

A tady druhá dávka fotek:
Penthouse Donalda a Melanie Trumpových v Trump Tower v New Yorku

(web)


Reklama
Článek je zařazen v: Donald Trump, New York, Trump Tower Penthouse
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama