Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Úžasné kanceláře. Tady byste chtěli pracovat

Práce jako hra.
Vydáno: 18.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedíte v nudné kanceláři, kde na vás koukají jen děsivě šedé stěny, a divíte se, že vám práce vůbec nejde od ruky? Ano, je to tak. Už dlouho je známé, že efektivita práce a prostředí jdou spolu ruku v ruce. Je prokázáno, a sami na sobě si to můžete ověřit, že práce vás bude mnohem více bavit, pokud vaše pracovní místo bude veselé a bude připomínat cokoliv jiného, jen ne nudnou kancelář, kde musíte strávit svůj drahocenný čas.

Mnozí zaměstnavatelé to vědí, a proto se snaží svá pracoviště změnit na místa, kde se jejich zaměstnanci budou cítit dobře. Mnohde nechybějí relaxační zóny, kam si můžete během práce přijít odpočinout, nebo i hřiště, kde se můžete odreagovat a se svými kolegy si zasportovat. Je až s podivem, že právě podniky, kde si zaměstnanci můžou dát šlofíka nebo zahrát basketbal, mají mnohem větší zisky právě díky většímu pracovnímu zápalu svých zaměstnanců.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Na adrese 432 Park Avenue stojí druhý nejvyšší mrakodrap v New Yorku

Takto vypadá byt, který je na západní polokouli nejblíž nebesům

Vana v podobě luxusní lodičky na vysokém podpatku se stane hvězdou vaší koupelny a možná i osobních výdajů. Její cena se pohybuje od 13 000 euro až přes 20 000 euro podle toho, zda detaily jsou ve zlatu či platině. Voda stéká z horního okraje jako vodopád

Vana dělá koupelnu. Podívejte se na ty nejluxusnější krásky

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun.

Tohle jsou nejdražší domy světa. Pojďte na návštěvu

Článek je zařazen v:
Reklama