reklama

V sousedství královny: Takto vypadá exkluzivní bydlení vedle Buckinghamského paláce

zidkovm
3. srpna 2016
Zhruba 420 m2 poskytuje dokonalý domov.
reklama

Londýn je město, kde se bydlí hodně draho. Když už pak máte dům v centru, pak nejde ani jinak, než abyste si jej luxusně, avšak vkusně zařídili. Čtvrť Belgravia kam dnes na návštěvu zavítáme, se nachází v blízkosti Buckinghamského paláce a bydlet v blízkosti královny, to už zkrátka zavazuje. Jak uvidíte v naší galerii, jde o skutečně noblesní interiér jednoho z domů v srdci staré čtvrti.

Ulice jsou v Belgravii lemovány domy, které něco pamatují, a zařídit je moderně, avšak citlivě ke staršímu objektu, to chce skutečné odborníky. Renovace interiéru jednoho z domků včetně nové přístavby byla svěřena osvědčeným odborníkům, firmě Laura Hammett interior architecture and design, a to sakumprásk vše, jednoduše šlo o interiér na klíč.

I když ve filmech z londýnského prostředí se ukazují jen útlé na sebe nalepené domky, ve skutečnosti se jedná, alespoň v Belgravii, o krásně prostorné stavby. Zhruba 420 m2 čekalo na svůj druhý dech. V domě ale nešlo jen o to postarat se o zušlechtění místností v patrech, bylo třeba zařídit i sklepní kino, 3 venkovní prostory a zařídit i pěkný vzhled schodiště z vápence.

Že se londýnskému studiu povedl majstrštyk, to můžete vidět v naší obrazové galerii.

Foto: Ray Main / Laura Hammett interior architecture and design

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama