Bydlení

3. srpna 2016 06:00

Markéta Zídková

V sousedství královny: Takto vypadá exkluzivní bydlení vedle Buckinghamského paláce

Zhruba 420 m2 poskytuje dokonalý domov.

Londýn je město, kde se bydlí hodně draho. Když už pak máte dům v centru, pak nejde ani jinak, než abyste si jej luxusně, avšak vkusně zařídili. Čtvrť Belgravia kam dnes na návštěvu zavítáme, se nachází v blízkosti Buckinghamského paláce a bydlet v blízkosti královny, to už zkrátka zavazuje. Jak uvidíte v naší galerii, jde o skutečně noblesní interiér jednoho z domů v srdci staré čtvrti.

Ulice jsou v Belgravii lemovány domy, které něco pamatují, a zařídit je moderně, avšak citlivě ke staršímu objektu, to chce skutečné odborníky. Renovace interiéru jednoho z domků včetně nové přístavby byla svěřena osvědčeným odborníkům, firmě Laura Hammett interior architecture and design, a to sakumprásk vše, jednoduše šlo o interiér na klíč.

I když ve filmech z londýnského prostředí se ukazují jen útlé na sebe nalepené domky, ve skutečnosti se jedná, alespoň v Belgravii, o krásně prostorné stavby. Zhruba 420 m2 čekalo na svůj druhý dech. V domě ale nešlo jen o to postarat se o zušlechtění místností v patrech, bylo třeba zařídit i sklepní kino, 3 venkovní prostory a zařídit i pěkný vzhled schodiště z vápence.

Že se londýnskému studiu povedl majstrštyk, to můžete vidět v naší obrazové galerii.

Foto: Ray Main / Laura Hammett interior architecture and design

(fis)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také