Bydlení

14. dubna 2014 06:10

Markéta Zídková

Vaření v kuchyni snů bude zážitkem pro všechny

V kuchyni se musíme cítit dobře.

K tomu, aby bylo jídlo skutečně gurmánským zážitkem, nestačí jen kvalitní suroviny. Tajnou ingredienci přidává ten, kdo jídlo připravuje. Jednoduše – vaření nás musí bavit. Abychom chtěli v kuchyni trávit co nejvíce času, měli bychom se v ní především cítit dobře. Pokud to není váš případ, nebojte se rekonstrukce a využijte stavební spoření s úvěrem od ČMSS.

Je vaše kuchyně zastaralá a nefunkční? Nastal nejvyšší čas s tím něco dělat. Buďte chytří, vezměte to „z gruntu“ a vrhněte se do úprav. Pro každou domácnost to bývá významný krok, ale váš rodinný rozpočet nijak zásadně zasáhnout nemusí. Výhodný úvěr na stavební úpravy i modernizaci vybavení můžete využít např. u Českomoravské stavební spořitelny. Liška teď nabízí úvěr až do 500 000 Kč bez zajištění nemovitostí. Stačí si na kalkulačce spočítat výši splátek, která vám vyhovuje. Nečekejte sáhodlouhé formality ani náročné vyřizování. Úvěr ze stavebního spoření můžete navíc předčasně splatit kdykoli a bez sankce.

Chcete ještě víc? S Vekrou máte okna skoro o polovinu levnější

Pokud už se pustíte do rekonstrukce, nemusí zůstat jen u kuchyně. Přemýšleli jste někdy o tom, jak ušetřit za energie? Jedním z důvodů vysokých účtů je i skrytý únik tepla oknem. A právě ČMSS nabízí na výměnu oken nejen výhodný úrok, ale i zlevněné výrobky. S okny Vekra teď totiž ušetříte 45 % nákladů na jejich pořízení.

Neváhejte a vytvořte si bydlení, které bude nejenom sloužit, ale též inspirovat a působit pozitivně na vás a všechny kolem. Proměňte ve svém domě či bytě všechno obyčejné, zastaralé a nefunkční.

Komerční sdělení

Sdílejte článek
Štítky kuchyně rekonstrukce okno úvěr Českomoravská stavební spořitelna

Přečtěte si také