Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vem bedničku, přepravku – máš nábytek za babku!

Materiál na nábytek je všude kolem nás. Lze využít i bedničky na ovoce nebo přepravky.
Vydáno: 08.11.2014
Bíle nabarvené dřevěné přepravky dají skvěle vyniknout svému obsahu. Jsou jen volně položené a vy si je můžete přeskládat podle momentální potřeby.
Autor: Crathubs.com Bíle nabarvené dřevěné přepravky dají skvěle vyniknout svému obsahu. Jsou jen volně položené a vy si je můžete přeskládat podle momentální potřeby.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nábytek nebývá vždy nejlevnější záležitostí, a tak se zruční kutilové pouští do nápaditých řešení. Přepravky a nejrůznější přenosné bedničky tak získávají ještě na větší hodnotě. Kromě přepravního obalu se stávají rovněž základem pro účelný a často i vkusný nábytek.

Vyskládejte umělohmotné přepravky bokem na sebe, rázem máte stěnu, která oddělí ložnici od obývacího pokoje. A co víc! Vznikne díky této barevné přepážce i spousta úložného prostoru. Přepravky můžete ale také svázat k sobě, trochu zaříznout a vykouzlit si doma nízkou příruční knihovnu. Případně přepravky obrátit vzhůru nohama, připevnit objímku se žárovku a šup – osvětlení s originálním stínítkem je na světě.

Knihovna, kterou s knížkami snadno přestěhujete kamkoliv. Stačí vzít bedničky a přenést je.
Autor: Homedit.com Knihovna, kterou s knížkami snadno přestěhujete kamkoliv. Stačí vzít bedničky a přenést je.

Podobné je to i s dřevěnými bedničkami. S těmi je v určitém smyslu i jednodušší práce, stačí totiž s nimi nakládat jako s klasickými prkénky. Díky šroubkům, kovovým spojkám a hřebíkům se tak na stěně může zjevit sada originálních poliček, před gaučem vkusný konferenční stolek nebo u stěny zaparkovaná pojízdná komoda.

Možností je spousta. V naší galerii naleznete jen zlomek toho, co ve světě zdatní kutilové a designéři s přepravkami vyvedli. Jak je ale z některých záběrů patrné, bedničky se mohou stát i skvělým doplňkem a oživením klasicky vyhlížejících domácností.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Houpačka na verandě nemusí být špatný nápad. Máte-li doma i staré dveře, pak máte i materiál, ze kterého ji můžete udělat. Nakonec stačí jen připevnit masivní řetěz.

Dobré dveře nikdy nedoslouží aneb 17 skvělých tipů, jak je ještě využít

Sežeňte hezký vyčištěný klacík, popř. bambusovou tyčku

Návod: Vyrobte si krásný závěs z knoflíků

Stačí pár věcí. Vyrobil truhlář Jakub Repper

Také milujete „recy věci“?

Článek je zařazen v:
Reklama