Bydlení

1. března 2016 14:32

Markéta Zídková

Vyperte i to, na co jste zapomněli. Hned!

Nové pračky Samsung AddWash přichází s revolučním řešením. Jsou totiž vybaveny speciálními dvířky umístěnými v horní části těch hlavních a je jimi možné kdykoli během pracího cyklu přidat do bubnu jak zapomenutý kus oblečení, tak i aviváž. Samsung tak vyhlásil konec lichým ponožkám!

Zná to snad každý. Zapnete pračku a po chvíli najdete ještě jedno červené tričko, nebo osamělou ponožku. Pračka Samsung AddWash řeší tento problém díky svým speciálním dvířkům jednou provždy a kromě toho je také připravena držet krok s moderní dobou. Můžete ji propojit jak s chytrými telefony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS a získat tak neustálý přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu. Na dálku ji zapnete, přerušíte praní, nebo vás telefon může upozornit těsně před začátkem nového cyklu a vy pak přidáte například jemné prádlo pouze na cyklus máchání.

Perte v aktivní pěně

Spolehnout se můžete také na pokročilé technologie, které budou o vaše prádlo pečovat, jak jen si zaslouží. Jednou z nich je EcoBubble™, která vytváří z pracího prostředku, vzduchu a vody aktivní pěnu. Ta proniká do tkanin 40krát rychleji, než běžná směs prášku a vody. EcoBubble™ přináší šetrnou péči o oblečení a zároveň vynikající čistící schopnosti i při praní při nižších teplotách, čímž šetří energii. Všechny modely patří do energetické třídy A+++.

Rychle a úsporně

Zvolíte-li program SuperSpeed, budete mít dokonale vypraných až 5 kg náplně za méně než hodinu, a to je momentálně nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu. Navíc pračka využívá digitální invertorový motor, a proto máte jistotu, že ušetříte energii, minimalizujete hluk a bezproblémové praní si budete užívat dlouhá léta. Samsung na motor poskytuje 10letou záruku!

Pračka AddWash je na českém trhu dostupná v modelových řadách WW7500 za doporučenou maloobchodní cenu 24 690 Kč, WW6500 za cenu 18 490 Kč a WW5500 za 15 990 Kč.

Zeptejte se na AddWash v prodejnách nebo zajděte na www.samsung.cz.

Tisková zpráva

Sdílejte článek

Přečtěte si také