Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Z nejkrásnějšího bazénu na světě se vám otevře panorama švýcarských Alp

Pohled z výšky na panorama alpských masivů a údolí s jezerem potěší. Naskytne-li se ale stejný pohled přímo z bazénu, k pocitu absolutního štěstí už mnoho nechybí.
Vydáno: 02.11.2016
Z vody ohřáté na 34 ºC lze do alpského údolí s jezerem shlížet jak v létě tak i v zimě
Autor: archiv hotelu Villa Honegg Z vody ohřáté na 34 ºC lze do alpského údolí s jezerem shlížet jak v létě tak i v zimě

Horu Bürgenstock stojící uprostřed Švýcarska ze tří stran obklopuje Lucernské jezero. Postavit na jejím úpatí ve výšce přibližně 850 m n. m. hotel bylo tedy prozíravé. Hotelu Villa Honegg, který tam stojí už od roku 1905, ale dlouho něco chybělo. Byl to bazén, který přibyl při nedávné rekonstrukci.

Z venkovního bazénu s vodou o teplotě 34 ºC lze v létě i v zimě shlížet do alpského údolí s jezerem obklopeného četnými masivy. Zatímco součástí venkovního bazénu je vířivka, ten vnitřní s chladnější vodou (26 ºC) má instalovaný protiproud a plavce oblažuje podvodní hudbou.

Bazén s výhledem jako z rozhledny
Autor: archiv hotelu Villa Honegg Bazén s výhledem jako z rozhledny

Pět hvězd ale neznamená, že vás uvnitř obklopí fontánkami a zlatem vykládaným kubánským mramorem. Švýcarští provozovatelé namísto toho sázejí na jednoduchost a civilní vystupování. Z každého pokoje je vidět alpské masivy a každý pokoj má navíc balkon s výhledem na tzv. Čtyřkantonové jezero, na hory nebo na obojí.

Zahrádka...
Autor: archiv hotelu Villa Honegg Zahrádka...
[[nid:]]

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek je zařazen v: bazén , výhled , Švýcarsko , Bürgenstock , Villa Honegg

reklama