reklama

Zahrajte si s televizí na schovávanou

zidkovm
5. ledna 2016
Schovejte TV, když ji nechcete.
reklama

Moderní domácnost si bez televizního přístroje jen těžko představíme. Kdo má ale rád prostor, kde není televize středobodem celého pokoje, může ji v interiéru velmi šikovně skrýt. Až přijde čas ke sledování oblíbených programů, obrazovka se v cuku letu objeví. Třeba jako v naší galerii.

Například na chatách a chalupách nemusí vždy moderní televizní přístroj ladit s okolním obložením a selským nábytkem. Pak není nic jednoduššího, než obrazovku zakrýt třeba posuvnou dřevěnou deskou nebo schovat za dvířky. I v obývacím pokoji nemusí hned televize ovládnout prostor. Až na ni přijde čas, otevřete dvířka nebo necháte ze stropu sklopit jednu z desek na níž je upevněna plochá obrazovka.

Podobně v ložnici je možné si dopřát televizní vysílání jen ve chvíli, kdy na něj máte chuť. Když se právě nechcete dívat, zajede jednoduše obrazovka do pelesti, nebo se ukryje v obložení nad vašimi hlavami.

Možností je spousta. V naší galerii najdete malou ochutnávku promyšlených designových nápadů, jak televizi schovat a při tom kdykoliv se budete chtít dívat, ji jednoduše opět odkrýt.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: televize
reklama