Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Zahrajte si s televizí na schovávanou

Schovejte TV, když ji nechcete.
Vydáno: 05.01.2016
Televize nemusí pokoji dominovat

Moderní domácnost si bez televizního přístroje jen těžko představíme. Kdo má ale rád prostor, kde není televize středobodem celého pokoje, může ji v interiéru velmi šikovně skrýt. Až přijde čas ke sledování oblíbených programů, obrazovka se v cuku letu objeví. Třeba jako v naší galerii.

Například na chatách a chalupách nemusí vždy moderní televizní přístroj ladit s okolním obložením a selským nábytkem. Pak není nic jednoduššího, než obrazovku zakrýt třeba posuvnou dřevěnou deskou nebo schovat za dvířky. I v obývacím pokoji nemusí hned televize ovládnout prostor. Až na ni přijde čas, otevřete dvířka nebo necháte ze stropu sklopit jednu z desek na níž je upevněna plochá obrazovka.

Když vám televize nevadí, ale chtěli byste ji nějak hezky včlenit do prostoru, proč z ní neudělat rovnou nevšední obraz?
Když vám televize nevadí, ale chtěli byste ji nějak hezky včlenit do prostoru, proč z ní neudělat rovnou nevšední obraz?
Homestoriesatoz.com

Podobně v ložnici je možné si dopřát televizní vysílání jen ve chvíli, kdy na něj máte chuť. Když se právě nechcete dívat, zajede jednoduše obrazovka do pelesti, nebo se ukryje v obložení nad vašimi hlavami.

 

Možností je spousta. V naší galerii najdete malou ochutnávku promyšlených designových nápadů, jak televizi schovat a při tom kdykoliv se budete chtít dívat, ji jednoduše opět odkrýt.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Palety doma využijete na tisíc způsobů

Návod krok za krokem: Vyrobte si do obýváku stylový obklad ze starých palet

Po proměně v pořadu Jak se staví sen je byt v Praze na Smíchově mnohem světlejší

Vše k 14. dílu pořadu Jak se staví sen. Nová kuchyně a obývák

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama