Bydlení

5. ledna 2016 05:30

Markéta Zídková

Zahrajte si s televizí na schovávanou

Schovejte TV, když ji nechcete.

Moderní domácnost si bez televizního přístroje jen těžko představíme. Kdo má ale rád prostor, kde není televize středobodem celého pokoje, může ji v interiéru velmi šikovně skrýt. Až přijde čas ke sledování oblíbených programů, obrazovka se v cuku letu objeví. Třeba jako v naší galerii.

Například na chatách a chalupách nemusí vždy moderní televizní přístroj ladit s okolním obložením a selským nábytkem. Pak není nic jednoduššího, než obrazovku zakrýt třeba posuvnou dřevěnou deskou nebo schovat za dvířky. I v obývacím pokoji nemusí hned televize ovládnout prostor. Až na ni přijde čas, otevřete dvířka nebo necháte ze stropu sklopit jednu z desek na níž je upevněna plochá obrazovka.

Podobně v ložnici je možné si dopřát televizní vysílání jen ve chvíli, kdy na něj máte chuť. Když se právě nechcete dívat, zajede jednoduše obrazovka do pelesti, nebo se ukryje v obložení nad vašimi hlavami.

Možností je spousta. V naší galerii najdete malou ochutnávku promyšlených designových nápadů, jak televizi schovat a při tom kdykoliv se budete chtít dívat, ji jednoduše opět odkrýt.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky televize

Přečtěte si také