Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak jednoduše vyrobit krásnou pivoňkovou kytici, poradí Gondíci s. r. o.

Sledujte další díl 16. května v 16.25 na Primě!
Vydáno: 15.05.2015
Pivoňky milovaly už naše babičky  - a stále jsou to nádherné rostliny
Pivoňky milovaly už naše babičky - a stále jsou to nádherné rostliny Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V pořadu Gondíci s. r. o. se mohou diváci těšit hned na dvě inspirativní návštěvy. První návštěva se odehraje v moderním interiéru o dispozicí 3+kk, který designérka uzpůsobila mladé rodině. Druhým zajímavým medailonkem bude návštěva moderní zahrady. Zeleně se bude týkat také reportáž o výběru zahradních sekaček i pokračování tématu osazování venkovních truhlíků. Tentokrát se sourozenci soustředí na atraktivní kvetoucí rostliny. Jak udělat jednoduchou a krásnou pivoňkovou kytici jako dárek, ukáže Adéle a Daliborovi floristka.

V rubrice FRESH se tentokrát diváci mohou těšit na profesionálního kuchaře, který uvaří japonskou barbecue specialitu – teriyaki s tradiční domácí omáčkou a pečenou rybu se sladkokyselou zeleninou. Dobrot se týká i návštěva čokoládovny, kde se vyrábí kvalitní lahodná čokoláda. Adéla s Daliborem si zkusí také zážitkovou hru. Musí do hodiny uniknout z komnaty plné indicií.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (11) - upoutávka

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 16. května v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Polepit mísu

Návod: Jak si doma vyrobit mozaiku z kamínků

Hodí se hrnečky, pekáče, fantazii se meze nekladou

Tip: Vyrobte si krásnou jarní dekoraci ze smaltovaného nádobí

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama