Zahrada

27. března 2015 03:43

Markéta Zídková

Jak pečovat na jaře o jezírko? Poradí Gondíci s. r. o.

Příroda se probudila a na zahradě čeká spousta práce. Co je třeba udělat? Poradí Gondíci s. r. o. – v sobotu v 16.25 na Primě.

Na co dalšího se můžete v pořadu Gondíci s. r. o. těšit? Blíží se jaro, a tak v pořadu Gondíci s. r. o. opět nesmí chybět veselé dekorace. Florista divákům ukáže, jak snadno lze doma připravit květinové aranžmá s velikonočním nádechem. Čeká nás návštěva moderního interiéru. Milovníci módy se mohou těšit na téma vintage oblečení, které je dneska in. Diváci se dozvědí, jak správně na jaře pečovat o jezírko a jak vyřešit potíže se zateplením oken. V rubrice FRESH se tentokrát budou Adéla s Daliborem věnovat chia semínkům, která vypadají nenápadně, ale jsou velmi mocná. Mají významný přínos pro tělo a mozek. Nebude chybět ani pěší výlet do přírody. Adéla s Daliborem se vydají z vily po turistické trase do Chotče a cestou si prohlédnou různé památky.

Více o pořadu najdete na stránce Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy totiž chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky.A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 28. března v 16.25 na Primě!

Podívejte se na ukázku:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky jaro TV Prima Dalibor Gondík

Přečtěte si také