Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Prima uvádí nový lifestylový pořad Gondíci s. r. o.

Televize Prima uvede v sobotu 7. března nový pořad s Adélou a Daliborem Gondíkovými, který bude zaměřen na bydlení, zahradu, design, zdraví, inspiraci, styl i zábavu.
Vydáno: 18.02.2015
Gondíci s.r.o. - Dalibor Gondík a Adéla Gondíková
Autor: Prima FTV Gondíci s.r.o. - Dalibor Gondík a Adéla Gondíková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sourozenci Gondíkovi budou v novém pořadu vystupovat jako zástupci rodinné firmy Gondíci s.r.o., která současnému divákovi nabídne inspiraci a rady z různých oborů, s čímž jim budou pomáhat odborníci. Populární dvojice bude také radit, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni. Magazín se bude na obrazovce objevovat každou sobotu v 16.25.

Pořad je postaven na 7 až 9 reportážích, které se z poloviny odehrávají na různých stanovištích po celé České republice. Jejich druhá polovina nás přenese do pronajaté moderní vily, kde se v průběhu roku budou dodělávat interiéry. Zeleň na zahradě se zase bude udržovat a omlazovat. Diváci tak budou moct sledovat různé pracovní postupy a sledovat růst zeleně. 

Gondíci s.r.o. - lifestylový pořad zaměřený na bydlení, zahradu, design, zdraví, inspiraci, styl i zábavu Foto:

„Naše témata vždy reflektují roční období. Velmi se těšíme na natáčení speciálů, kterými bychom chtěli náš nový pořad zpestřit. Na jaře se například budeme věnovat Velikonocům, v létě rybám a lodím, na podzim nás čekají zase sklípky a vinobraní. A možná i vycestujeme za hranice,“ uvádí Dalibor Gondík.

„Z okruhu témat, kterými se budeme v našem pořadu zabývat, se nejvíc těším na nápady od různých designérů a tipy na úpravy a renovaci bytů, zajímají mě i novinky na trhu. Těším se taky na inspiraci pro práci rukama, různé kreativní výtvarné činnosti, které pak můžu vyzkoušet doma s dcerkou. Na podobné věci mám docela trpělivost a baví mě,“ dodává Adéla Gondíková. Kromě nich budou za reportážemi cestovat i další dva moderátořiMonika Valentová a Michal Jagelka.

„Jsem rád, že se nám se sourozenci Gondíkovými podařilo dát dohromady koncept nového magazínu, který přináší atraktivní témata. Pořad je určen pro současného diváka, který rád tvoří, věnuje se zahradě, vaří, cestuje, sportuje nebo je prostě jen zvídavý. Chceme jej inspirovat a nadchnout pro nové činnosti v průběhu celého roku,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima, a dodává: „Mimo letní prázdniny plánujeme celoroční vysílání pořadu.“

Logo nového pořadu
Autor: Prima FTV Logo nového pořadu

V rámci vysílání pořadu budou uvedeny dvě rubriky, které synergicky propojují další aktivity skupiny Prima. Rubrika Prima FRESH, nesoucí ve jménu on-line a tištěný magazín, se bude zaměřovat na zdravý životní styl v jídle. Obsahová spolupráce bude fungovat i s Prima LIVING. Pořad bude zpětně možné přehrávat na Prima PLAY.

(red)

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama