reklama

Víte, co je to kayak fishing? Prozradí Gondíci s. r. o.

zidkovm
22. května 2015
Vyrazíme na vodu. Kdy? V sobotu v 16.25 na Primě.
reklama

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. bude věnován vodě. Sourozenci Gondíkovi se totiž rozhodli, že si udělají malou dovolenou na parníku Vltava, ale jako vždy musí cestou řešit zakázky. Diváci se mohou těšit na reportáž o tom, jak začít jezdit na vodních lyžích. Dozví se také o novém hobby jménem kayak fishing, kdy ryby lovíte ze speciálního kayaku, či se seznámí s pravidly plavby na vodě. Pan kapitán sourozencům Gondíkovým zas představí svůj parník a povypráví o historii paroplavby na Vltavě.

Floristka Vlasta Černá Rypáčková připraví jako inspiraci originální svatební kytice v námořnickém stylu. Jiří Štift, šéfkuchař Spices Restaurant & Bar, připraví přímo na parníku grilovaného sumce. V zahradních tématech se diváci dozvědí, jak v květnu pečovat o jezírko. Modelář přinese ukázat statické modely lodí. Odborník poradí, jak si vybrat nadzemní bazén na zahradu.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 23. května v 16.25 na Primě!

(web)

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: parníkVltavaTV Prima
reklama