Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Víte, co je to kayak fishing? Prozradí Gondíci s. r. o.

Vyrazíme na vodu. Kdy? V sobotu v 16.25 na Primě.
Vydáno: 22.05.2015
Jo, kayak fishing, to ...
Jo, kayak fishing, to ... Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. bude věnován vodě. Sourozenci Gondíkovi se totiž rozhodli, že si udělají malou dovolenou na parníku Vltava, ale jako vždy musí cestou řešit zakázky. Diváci se mohou těšit na reportáž o tom, jak začít jezdit na vodních lyžích. Dozví se také o novém hobby jménem kayak fishing, kdy ryby lovíte ze speciálního kayaku, či se seznámí s pravidly plavby na vodě. Pan kapitán sourozencům Gondíkovým zas představí svůj parník a povypráví o historii paroplavby na Vltavě.

Floristka Vlasta Černá Rypáčková připraví jako inspiraci originální svatební kytice v námořnickém stylu. Jiří Štift, šéfkuchař Spices Restaurant & Bar, připraví přímo na parníku grilovaného sumce. V zahradních tématech se diváci dozvědí, jak v květnu pečovat o jezírko. Modelář přinese ukázat statické modely lodí. Odborník poradí, jak si vybrat nadzemní bazén na zahradu.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (12) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 23. května v 16.25 na Primě!

(web)

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama