IKEA triky: Jak si zorganizovat život

Máte rádi pořádek, ale máte moc věcí? Nemusíte se jich zbavovat! Stačí pár triků a jednoduché řešení je na světě. Přinášíme vám několik IKEA nápadů, které vám usnadní organizaci věcí a jejich následné hledání.

Schovejte nepořádek

Máte rádi, když vše má své místo? To vám umožní tento regál z IKEA, který si zcela přizpůsobíte svým potřebám a vkusu. Fochy můžete vyplnit přesně padnoucími boxy, pořadači na časopisy, košíky či vyplnit knihami a dekorativními doplňky.

Největší výhodou je, že nepořádek vboxech nejde vidět! Kdyby náhodou jste doma nějaký ten nepořádek měli. Při uspořádávání regálu nemusíte boxy dávat všude. Myslete však na to, že nevyplněné fochy budou zaprašené a přibude práce.

Organizujte poštu

Časy pohledů a dopisů zdovolených jsou nenávratně pryč. Ve schránce většinou nalezneme složenky, reklamní letáky nebo papír, že si máme pro něco dojít na poštu. Ať ve schránce najdete cokoli, neházejte to na stůl, ale raději poštu roztřiďte a vložte do vašeho nového organizéru. Ten nejenže dobře vypadá, ale usnadní vám hodně práce při hledání faktur a dalších důležitých písemností.

A jak na to? Jediné, co potřebujete jsou pořadače na časopisy a polička. Vše natřete stejnou barvou, která se vám hodí do místnosti a pořadače přiděláte ze spodu poličky.

Inspirujte se dalšími nápady v naší galerii a zbavte se nepořádku!

KZ


Přečtěte si také