Jak se staví sen

20. února 2015 17:24

Markéta Zídková

O pořadu JSSS

Sledujte příběhy ldií, kterým změna bydlení změní i životní osudy.

Oblíbený pořad se vrací v nové sérii. S novými designéry, prodlouženou stopáží, s novou moderátorkou Laďkou Něrgešovou a řadou změn, které diváky potěší.

Na televizní obrazovce tak budou moct diváci díky pořadu JAK SE STAVÍ SEN i tentokrát sledovat proměnu, a to nejen proměnu bydlení, ale také změnu zažitých stereotypů či dokonce změnu životních postojů.

Změna za 5 dnů

V každé epizodě se seznámíme s příběhem jedné rodiny, která má sen o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Musí totiž během pouhých pěti dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. Ale když k tomu rodině leckdy nestačily celé roky, mohou to vůbec designéři zvládnout za 5 dnů? V pořadu JAK SE STAVÍ SEN v novém kabátě vytváříme místo, kde se nejen lépe bydlí, ale i lépe žije!

Chybět nebudou ani rady designérů či odborníků. Dozvíte se vše, co o interiérovém designu potřebujete vědět. První tým odborníků budou tvořit ing. arch. Kamila Douděrová a ing. František Kobližka. Druhé duo pak ing. Andrea Hylmarová a ing. Marek Povolný, třetí dvojicí budou Martina Pištěláková a ing. arch. Lukáš Lipert.

Pořadem provází ostřílená moderátorka Laďka Něrgešová, kterou diváci Primy znají z pořadu Farmář hledá ženu a jako tvář VIP zpráv. Teď bude lidem pomáhat stavět sen.

„Líbila se mi myšlenka, že si někdo nechá změnit bydlení, protože se rozhodl změnit svůj život. A my zkusíme během pěti dní díky přeměně interiéru nakopnout i jeho změnu životní," říká Laďka Něrgešová.

A po natočení prvních dílů vidí, že to opravdu tak je: "Fascinuje mě, že to opravdu do jisté míry funguje! A vidět pak tu radost a slzy, když lidem splníte ten jejich velký sen, tak to je samozřejmě k nezaplaceni!"

(red)

Sdílejte článek

Přečtěte si také