Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Martina Pištěláková

Designérka Martina Pištěláková pracuje v týmu s Lukášem Lipertem.
Vydáno: 20.02.2015
Martina Pištěláková

Designérka Martina Pištěláková miluje svou práci. Realizuje interiéry na míru potřebám svých klientů. Přitom však nezapomíná na funkčnost prostoru a pomáhá lidem najít cestu k vysněnému bydlení, kterou by sami nebyli schopni nalézt. Tvorba interiérů pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi.

Motto: „Být ´parťákem´ pro své klienty a dokazovat to při každé realizaci.“

Původní rodačka ze Svitav studovala v Brně střední obchodní a hotelovou školu a po jejím absolvování a roční pracovní praxi změnila své bydliště za Prahu, kde začala působit v reklamě. Po vcelku úspěšném podnikání v tomto oboru však nadešel „krach“ v podobě rozchodu s partnerem, se kterým podnikání souviselo, a ve 26 letech začala nový život. K oboru tvorby interiérů se dostala při budování svého nového domova, kdy po vcelku nezdařilé spolupráci s designérkou a špatnou zkušeností s řemeslníky zjistila, že právě tato práce by byla její splněný životní sen. Ve 28 letech tak vystudovala designovou školu IDK zaměřenou na design interiérů a již třetím rokem působí v oboru.

Designérka Martina Pištěláková pracuje v týmu s Ing. arch. Lukášem Lipertem.

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama