Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Martina Pištěláková

Designérka Martina Pištěláková pracuje v týmu s Lukášem Lipertem.
Vydáno: 20.02.2015
Martina Pištěláková
Martina Pištěláková Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Designérka Martina Pištěláková miluje svou práci. Realizuje interiéry na míru potřebám svých klientů. Přitom však nezapomíná na funkčnost prostoru a pomáhá lidem najít cestu k vysněnému bydlení, kterou by sami nebyli schopni nalézt. Tvorba interiérů pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi.

Motto: „Být ´parťákem´ pro své klienty a dokazovat to při každé realizaci.“

Původní rodačka ze Svitav studovala v Brně střední obchodní a hotelovou školu a po jejím absolvování a roční pracovní praxi změnila své bydliště za Prahu, kde začala působit v reklamě. Po vcelku úspěšném podnikání v tomto oboru však nadešel „krach“ v podobě rozchodu s partnerem, se kterým podnikání souviselo, a ve 26 letech začala nový život. K oboru tvorby interiérů se dostala při budování svého nového domova, kdy po vcelku nezdařilé spolupráci s designérkou a špatnou zkušeností s řemeslníky zjistila, že právě tato práce by byla její splněný životní sen. Ve 28 letech tak vystudovala designovou školu IDK zaměřenou na design interiérů a již třetím rokem působí v oboru.

Designérka Martina Pištěláková pracuje v týmu s Ing. arch. Lukášem Lipertem.

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama