návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hrací domek pro děti: 8 nápadů, které budou milovat

skrivaa , Vydáno: 12.07.2018
Zařiďte svým dětem domek na hraní!
Autor: istock.com Zařiďte svým dětem domek na hraní!
Děti lítají po zahradě a celé odpoledne o nich nevíte, nicméně je máte na dosah. V jejich hracím domečku! Prázdninová idyla? Proč ne! Pokud máte kousek pozemku, zařiďte pro děti jejich malé království, kde stráví nejkrásnější prázdninové chvíle.

reklama

Můžete tam mít třeba záhon s květákem, ale jestli tuhle ideu vyměníte za domek na hraní, děti vám budou vděčné!

Také si vzpomínáte na bunkry, staré altány, stany, domky na stromě a další schovávačky, které jste jako děti milovali? Vaše děti to mají stejně. Potřebují místečko, kam dospělí nemůžou, maximálně jim zajistí přísun zmrzliny, melounů a namazaných chlebů. Dopřejte jim ho alespoň v létě o prázdninách! Inspirujte se, jaký domeček jim můžete zařídit.

Jednoduchý

Seversky čistý, bez zbytečných ozdob, a přece útulný a hravý. Domeček nemusí být supersložitý, a přitom může udělat hodně radosti i parády. Podobný zvládne tým šikovných rukou členů domácnosti a děti si ho můžou vyzdobit po svém.

Jednoduchý a útulný domek.
Autor: Pinterest.com Jednoduchý a útulný domek.

Stanový

Napůl dům a napůl stan se bude vašim dětem líbit. Skloubí to nejlepší z obojího a až přijdou plískanice, jednoduše necháte na zahradě konstrukci a plachtu sbalíte na příští léto.

Stanový domek.
Autor: Pinterest.com Stanový domek.

Karavan

Za prázdninový karavan dětských snů vás budou vaše ratolesti milovat. K výrobě vám bude stačit starý podvozek a trochu překližky a prken. Pak už se fantazii meze nekladou a nejlepší na zahradním dětském karavanu bude, že může OPRAVDU jezdit.

Hravý karavan.
Autor: Pinterest.com Hravý karavan.

Loď

Vzhůru na palubu, dálky volají, vítr už příznivý vane nám… Možná se nedostanete k moři, ale to vůbec nevadí. Když budete mít loď na zahradě a s pirátskou vlajkou k tomu, komu vadí, že nejste v Chorvatsku?

Vysněný dětský domeček!
Autor: Pinterest.com Vysněný dětský domeček!

Na stromě

Domek na stromě je klasika, po které touží nejedno dítě. Takže pokud se můžete chlubit, že vám na chalupě roste pěkný dub, lípa nebo rozložitý ořech, máte napůl vyhráno! Jen se poraďte se zkušenými staviteli a dbejte na stabilitu bezpečí a přijatelnou výšku.

Nádherný stromový domek.
Autor: Pinterest.com Nádherný stromový domek.

Teepee

Indiáni útočí, bílí osadníci se ale nedají! I tak může vypadat letošní památná prázdninová bitva na vaší zahradě. Indiáni ovšem budou potřebovat pořádné bytelné teepee, kde se mohou schovat, případně v něm strávit se spacákem i několik nocí.

Děti útočiště potřebují.
Autor: Pinterest.com Děti útočiště potřebují.

Opravdový

Je to? Není to? Opravdový dům? Jen měřítko je jiné! Realistické pojetí domku ocení hlavně malé hospodyňky a pantátové, kteří touží po něčem “doopravdy”.

"Opravdový" dům.
Autor: Pinterest.com "Opravdový" dům.

Přírodní

Tak tenhle si budou pochvalovat děti, které chtějí zmizet rodičům z očí, zato je mohou celý den pozorovat z tajného a maskovaného úkrytu!

Dokonalý úkryt.
Autor: Pinterest.com Dokonalý úkryt.

(ku) 

reklama

Článek je zařazen v: děti , domek , dětský domek , zahradní domek , prázdniny , dovolená , rodina , hra , stromový domek

reklama

Přečtěte si také