Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: 15 nejhorších průšvihů v domácnosti. Skleněný záchod nebo schody, ze kterých spadnete

Nepovedená rekonstrukce zamrzí, ale může také rozesmát. Podobně je to s nevydařeným pokusem o design nebo DIY lustrem z ramínka na šaty. Lidé jsou dost kreativní a někdy je to na škodu. Podívejte se na nejhorší faily v domácnostech.
Vydáno: 09.01.2018, Matouš Hartman
Tohle byste domů nechtěli...

Největší prostor pro kreativitu nabízejí koupelny a to zejména toalety. V naší galerii najdete i jednu, která dostala podstavec s několika schody a stala se prakticky trůnem. Takhle tedy vypadá záchod nejvyšších vrstev společnosti? A co když se vám podaří umístit kohoutek tak, že z něj vody neteče do vany, ale na vanu? A jak vyřešit, že je držák na toaletní papír tak dva metry od záchodu, když nemáte natahovací ruku jako Saxana? 

Prostor pro trůnění... Foto: Prostor pro trůnění..., Foto: imgur/bigmoof

Rozum zůstává stát ale také nad některými stavebními prvky. Někoho totiž napadlo postavit garáž hned za vzrostlý strom se širokým kmenem, takže garáž bude sloužit leda tak na motorku. Jiný zase uznal za vhodné udělat díru na dveře nikoli u země, ale vysoko nad ní, takže buď vypadnete ven a nebo se do domu budete muset šplhat. 

Další články:

Nejhorší designové faily.

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Kruté designové faily.

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

20 největších hotelových failů

GALERIE: 20 nejšílenějších failů v hotelech, ve kterých byste opravdu spát nechtěli

Reklama
Článek je zařazen v: domácnost, FAIL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama