Jak na to

28. února 2020 12:50

Pavlína Wagnerová

Pepa Libický předvede výrobu měděného krytu na digestoř

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak má pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie lze zvolit, aby se dílo podařilo.

Venku už svěže voní čerstvý jarní vzduch, a tak je přesně ten správný čas na to, abychom pročistili vzduch i u nás doma v kuchyni. Ideálně pořídit si digestoř. Stačilo by pouze vyhledat webové stránky nějakého ověřeného obchodníka a vybrat si v e-shopu jednu z nepřeberného množství vytuněných a designových digestoří. Pokud ovšem za nejlepší považujete stejně vždy především to, co si uděláte sami, nechte se inspirovat výrobou a montáží stylového měděného krytu na digestoř s komínkem v Libovkách Pepy Libického.

S ohněm by si sice člověk zahrávat neměl, ale pokud budete bedlivě sledovat „minutového manžela“ Pepu Libického, přiučíte se, jak máte pracovat s plynovým hořákem a následně bruskou, s jejichž pomocí vytvoříte neodolatelný vintage design pohledového krovu.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 1. března ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také