Jak na to

18. října 2019 13:40

Pavlína Wagnerová

Pepa Libický vás naučí vyrobit stůl s podstavcem ze starých šicích strojů

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Pokud vás nenechá žádná hromada harampádí chladnými a pokud odložené věci na skládce nechávají rozehrát vaši představivost, co všechno by se z toho ještě dalo udělat, pak jste na stejné vlně jako kutil Pepa Libický. A právě s jeho pomocí si v dalším dílu pořadu Libovky Pepy Libického vyrobíme jídelní stůl se stylovým podstavcem ze starých šlapacích šicích strojů, jehož desku budou tvořit přírodní dřevěné fošny a litá pryskyřice.

V rubrice Minutový manžel pak ukážeme, jak si během několika minut velice jednoduše napnout do oken ochrannou síť, a komárům tak zatnout tipec. Zapomeňte na složité vyměřování a stloukání rámů. Dnes už to jde podstatně snadněji.

Sledujte v neděli 20. října ve 13.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také