Jak na to

25. října 2019 13:20

Pavlína Wagnerová

V Libovkách Pepy Libického se naučíte postavit si malý vodopád v zahradě

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Živel vody dodá každé zahradě neopakovatelné kouzlo, v horkém létě se pak pro její obyvatele stává dokonce jakousi životodárnou oázou. A protože jezírka a potůčky dnes již nejsou ničím neobvyklým, pozvedněte romantickou atmosféru své zahrady malým zurčícím vodopádem.

Každý z nás už to určitě někdy zažil – spláchnete, ovšem mechanismus splachovadla se zničehonic nevrátí tam, kam by měl, a voda v záchodě vesele protéká dál a dál. A to se může pěkně prodražit! Vždyť během jediné minuty proteče nádržkou až litr vody, takže pokud to tak necháte několik dnů, může se účet za vodu vyšplhat o tisíce korun výš. Opravit to není až tak složité, jak se může na první pohled zdát. A když víte, jak na to, jako například Pepa Libický, není se vůbec čeho bát. A on nás to v dalším díle Minutového manžela naučí také!

Sledujte v neděli 27. října ve 13.20 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky vodopád

Přečtěte si také