Jak na to

1. listopadu 2019 13:30

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si dveře ve vintage stylu, Pepa Libický vám v Libovkách ukáže postup

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima pořad Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak byste měli pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Kdo chce být dnes trendy, frčí ve vintage stylu. Před pár lety by vás možná urazilo, kdyby vám někdo řekl, že vaše dveře vypadají jako vrata od chléva, dnes je to skutečná pochvala. Potvrzuje to totiž, že jste trefili tu správnou notu. A ještě stylovější bude, když si takové dveře vyrobíte vlastníma rukama. Abyste v tom nezůstali sami, na pomoc vám přichází Libovky Pepy Libického.

Jednou za čas zkrátka musíme doma vymalovat! Nejenom že se často už ani není možné dívat na to, jak se na zdech postupně usazuje špína, ale má to i své hygienické důvody; někdy je potřeba zeď i trochu vyspravit a zacelit drobné prasklinky. V čerstvě vymalovaných místnostech se lépe dýchá, spolu se starou malbou se zbavíme i bakterií, prachu, nečistot a plísní, nová výmalba navíc prostor krásně rozzáří. Minutový manžel Pepa Libický nám předvede, jak zeď na její nový kabátek připravit.

Sledujte v neděli 3. listopadu ve 13.30 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také