Jak na to

24. dubna 2020 12:50

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si zajímavou vázu z obyčejné lahve na víno

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.

I v tomto dílu vám Pepa Libický pomůže se skvělým doplňkem do interiéru. Tentokrát si společně vyrobíme designovou vázu, která je ideální na rozkvetlé jarní kvítí z vaší zahrady. Základem vázy je jakákoliv skleněná karafa nebo lahev od vína, doplněná přírodními bukovými lištami, jejichž pružnost dokonale obepne siluetu lahve. Finálním dekorováním pak přizpůsobí novou vázu vašemu osobitému stylu.

V rubrice Minutový manžel se Pepa pustí do natahování lepidla s perlinkou na stěnu. Všem nekutilům ukáže, jak mají rovné rohy a plochy snadno a levně opravit. To, a mnohem víc, na vás čeká v novém dílu Libovek Pepy Libického.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. dubna ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také