Ložnice

24. ledna 2017 10:20

Markéta Zídková

Co o vaší povaze říká poloha, ve které spíte?

Můžete se nad tím usmívat, ale každý z nás má rád, když se něco dozví o sobě. A tady třeba zjistíte, že i na vás sedí souvislost mezi vaší povahou a polohou ve které spíte.

Existují testy, které odhalují souvislost mezi vaší povahou a tvarem nosu, prstů u rukou nebo naopak u nohou. Nestojí na nějaké přísné vědecké metodě, spíš na zkušenostech a pozorováních. Stejně jako u horoskopů člověk tomu může věřit, nebo ne. Ale přiznejte se, i když na tohle nevěříte, většinou neodoláte a stejně si to přečtete, protože kdo by se nechtěl dozvědět něco o sobě? To dělá prostě každému dobře. Tady je malá dávka pozitivních emocí pro dnešní den. Existuje jednoduchý test, který odhaluje spojitost mezi tím, kdo jste, a pozicí, ve které nejčastěji spíte. Sedí to i na vás?

1. Na boku

Pokud nemůžete usnout, aniž byste tiskli kolena k sobě, zatímco ležíte na boku, pak jste klidný a spolehlivý člověk. Není snadné vás urazit a nemáte strach z budoucnosti. Usmíváte se, i když je zrovna to nejošklivější zimní ráno, a postavíte se čelem prakticky ke všem změnám, které vás v životě čekají.

2. V klubíčku

Pokud spíte v poloze plodu, pak máte zřejmě často pocit, že potřebujete někoho, kdo by vás chránil, rozuměl vám a sympatizoval s vámi. Tímto schoulením dáváte najevo podvědomou touhu po tom, aby se všechny problémy, kterým musíte denně čelit, z vašeho života vypařily. Lidé, kteří nejčastěji zaujímají tuto polohu, mají uměleckou duši a talent – zkuste malovat obrazy, učit se tančit nebo začněte psát třeba povídky.

3. Na břiše

Pokud spíte na břiše s rukama a nohama trčícíma do stran, pak jste vůdce. Jste impulzivní a vždy převezmete iniciativu. To však nemusí vyhovovat vždy a všem kolem vás, proto se také občas zeptejte na názor ostatních – jak v osobním, tak profesním životě. Také vše raději plánujete předem, protože nemáte rádi překvapení. Díky vaší schopnosti vytrvat a vašemu smyslu pro odpovědnost dosáhnete velkého úspěchu.

4. Na zádech

Spíte-li na zádech, pak jste s největší pravděpodobností pozitivní člověk, který miluje život. Takový typ však je také být zvyklý v centru pozornosti a miluje dobrou společnost. Pracujete zarputile a vytrvale, uvažujete racionálně, a možná proto vždy říkáte pravdu. Lidé, kteří spí v této poloze, jsou velice často velmi silné osobnosti.

5. Jako voják

Pokud spíte v pozoru skoro jako voják, tedy ležíte v posteli na zádech s rukama podél těla, pak pravděpodobně nejste příliš přizpůsobivý člověk. Moc dobře víte, jakých cílů chcete v životě dosáhnout a také o to cílevědomě usilujete. Možná jste přísní, pedantští a nároční, ale nejvíc toho chcete sami od sebe.

6. Volavka

Pozice volavky znamená, že máte jednu nohu nataženou, zatímco druhou pokrčenou. Pokud spíte v této poloze, jste pravděpodobně nepředvídatelná osobnost, kterou často lákají všechna možná dobrodružství. Na druhou stranu se však vaše nálada může změnit tak rychle, že to může být matoucí pro lidi kolem vás. Velmi často je pro vás těžké být rozhodný a ničí vás dělat velká rozhodnutí. Obecně dáváte v práci i životě přednost stabilitě, míru a klidu.

Pokud spíte v různých pozicích, znamená to, že jste mnohostranná osobnost, která má skryté hloubky, jimž jste ještě ani vy sami nepřišli na kloub.

Tak, co platí to i na vás?

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také