Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Nebeský ráj ve vaší ložnici: Bydlete jako na zámku a zavěste si nad postel nebesa

Rekonstruujete, stěhujete, nebo jen zútulňujete? Máme inspiraci, jak proměnit vaši ložnici v hotovou oázu klidu a pohodlí! Právě postelová nebesa dodají vašemu místu pro odpočinek tu pravou atmosféru. Nebesa dodají vaší ložnice na tajuplnosti, luxusu a intimitě. Podívejte se, jak nádherně vypadají.
Vydáno: 18.12.2017
Chcete bydlet jako na zámku? Zavěste nad postel nebesa!
Autor: istock.com/pinterest.com Chcete bydlet jako na zámku? Zavěste nad postel nebesa!

Nebesa zavěšená nad postelí nemusí být výhradou zámeckých komnat. Využít je můžete jak nad postel, tak pohovku. Vhodným doplňkem jsou také nad dětské postýlky, v pokoji dospívajícího teenagera, nebo zahradu.

Jako na dovolené

Své oblibě se těší již od 16. století, kdy jejich využití bylo čistě účelové – proti hmyzu. I dnes jsou k dispozici v obchodních řetězcích z toho praktického hlediska. Nicméně čím dál častěji nebesa zdobí naše ložnice. A nejen ty - oblíbená jsou i na venkovnách terasách, kde vytváří dojem exotiky tropické dovolené.

Hodí se i nad venkovní lužko. Foto: Hodí se i nad venkovní lužko., Foto: istock.com/pinterest.com

Venkovní lůžka jsou skvělou kombinací funkčnosti a stylu. Na výběr máte několik druhů materiálu nejen samotného rámu, jakým je převážně dřevo a ratan, ale i varianty nebes. Pro venkovní účely jsou vnodná ta z nepromokavého materiálu, která vodu přímo odpuzují.

Dětská skrýš

Pokud tato ozdoba a dekorace pokoje udělá radost spíše vaší ratolesti, je možné zakoupit nebo vyrobit konstrukci i nad jednolůžko. Děti určitě ocení krásnou skrýš před strašidly. Nebesa najdete v různých barevných variantách, takže potěšíte holčičky i chlapce. 

Dokonalý pokoj pro princeznu. Foto: Dokonalý pokoj pro princeznu. Foto: pinterest.com

Nebeský obývák

Potřebujete zútulnit spíše obývací prostor nebo podkroví? Nebojte se nebesa zavěsit i tam, kde není sterilní čistota jako ve vaší ložnici. Většinou je můžete prát v pračce, podobně jako záclony a závěsy. Tím, že se jedná o velmi lehký materiál, můžete dát prostor své fantazii a kreativitě. V případě atypického tvaru stěn nebo stropu, můžete z nebes utvořit pouze dva pruhy, které necháte zavěsit ke stropu a lehce spadat na zem.

TIP: Velmi příjemnou a praktickou dekorací mohou být světýlka propletená v prosvítající látce.

Kouzelné! Foto: Kouzelné! Foto:pinterest.com

Podívejte se na galerii inspirativních ložnic s nebesy:

(bp)

Další články:

Ložnice na vás prozradí spoustu věcí!

Co o vás prozradí vaše ložnice? Nejsoukromější místnost v domě skrývá mnohá tajemství

Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru?

Nechcete v ložnici jen spát? Proměňte ji v sexy svatyni! 8 nápadů, jak ložnici dodat smyslnou atmosféru

Rustikálním interiérům barva cihly sluší.

5 nápadů, jak bezchybně vyladit ložnici: Zaměřte se na detaily!

Článek je zařazen v: dekorace , ložnice , romantika , zámek , nebesa , postele

reklama