reklama

Podívejte se do hotelů, kde se už nikdo neubytuje. Staré pokoje děsí i berou dech

Matouš Hartman
13. listopadu 2017
Otevřete dveře do zašlého ale přesto krásného světa zchátralých domů. Jsou sice plné prachu, ale také úžasných designových kousků nábytku. Můžete se jimi dokonce inspirovat a okopírovat použití barev nebo umístění dekorací.
reklama

Holandskému fotografoviRomanu Robroekovije teprve třicet let, ale už se stačil proslavit svými fotografiemi opuštěných interiérů. Nefotí jenom hotelové pokoje, ale i staré kostely nebo zrezivělá auta, kterých se už zmocnila příroda.

Robroeka fascinují nejen opuštěné prostory, ale také příběhy, které se za nimi skrývají. Vydává se do celého světa hledat domy nebo zahrady, které už nikdo nepoužívá. K focení vždy používá pouze přirozené denní světlo.

Podívejte se s námi do hotelů po celé Evropě, ve kterých už se na recepci nikdo nezapsal celé roky. Přesto mnohdy vypadají, jako by je hosté opustili nedávno. Ještě v nich visí závěsy, v policích jsou ještě knihy. Inspirujte se zašlou slávou luxusních hotelů, třeba ty černozlaté závěsy by krásně doplnily i moderní interiér tmavších barev.

(mh)

Další články:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama